Prawdziwa miłość czy wyrachowanie?

Damian Duda 15 maja 2018 09:03

Xenia Deli dzięki występom w klipach What Do You Mean? Justina Biebera i Thinking About You Calvina Harrisa zyskała popularność, która w jej przypadku przełożyła się na liczbę obserwatorów na Instagramie — a dokładniej ponad 800 tys. followersów. 28-latka chwali się w mediach społecznościowych swoim luksusowym życiem oraz relacją z o 40 lat starszym partnerem, który oszalał na jej punkcie. 65-letni egipski miliarder obdarowuje ukochaną drogimi prezentami. Jednak to nie wszystko. Po roku znajomości postanowili wziąć ślub. Ceremonia, która odbyła się na greckiej wyspie Santorini, kosztowała blisko milion euro. Mimo różnicy wieku oboje wyglądają na szaleńczo w sobie zakochanych. Para obecnie spodziewa się pierwszego dziecka.

Myślicie, że więź, która połączyła modelkę z 65-letnim miliarderem, była miłością od pierwszego wejrzenia czy może... czystym wyrachowaniem? 

1/6
Xenia Deli
Copyright @Instagram @xeniadeli
1/6

28-latka skradła serce 65-letniego... miliardera.

2/6
Xenia Deli
Copyright @Instagram @xeniadeli
2/6

65-letni Egipcjanin obdarowuje mołdawską modelkę m.in. diamentową biżuterią.

3/6
Xenia Deli
Copyright @Instagram @xeniadeli
3/6

28 latka znana jest z teledysków What Do You Mean? Justina Biebera i Thinking About You Calvina Harris.

4/6
Xenia Deli
Copyright @Instagram @xeniadeli
4/6

Ceremonia, która odbyła się na greckiej wyspie Santorini, kosztowała blisko milion euro.

5/6
Xenia Deli
Copyright @Instagram @xeniadeli
5/6

W mediach społecznościowych modelka chwali się luksusowym życiem u boku 65-latka.

6/6
Xenia Deli
Copyright @Instagram @xeniadeli
6/6

Wyglądają na zakochanych?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.