Miss Polski 2019
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Finał Miss Polski 2019. Koronę zdobyła Magdalena Kasiborska

Co wiemy o najpiękniejszej Polce?

Olga Figaszewska 9 grudnia 2019 08:30
Miss Polski 2019
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wybrano najpiękniejszą Polkę! W niedzielę 8.12.2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się 30. edycja Konkursu Piękności. O tytuł Miss Polski 2019 walczyły 24 piękne kobiety. Wiemy, która z nich zwyciężyła!

Wybory Miss Polski 2019

Wyjątkową jubileuszową galę Miss Polski 2019 poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. A w jury znaleźli się m.in.: Jan Kliment, Barbara Kurdej-Szatan, Viola Piekut czy Sylwia Grzeszczak.

Do ścisłego finału Konkursu Miss Polski 2019 weszło 10 kandydatek. Zwyciężczyni oprócz korony i tytułu, otrzymała nagrody o wartości 100 tysięcy złotych.

Tytuł Miss Polski 2019 został przyznany Magdalenie Kasiborskiej!

I wicemiss Polski 2019 Natalia Piguła
II wicemiss Polski 2019 Marta Skwierczyńska
III wicemiss Polski 2019 Dominika Konarska
IV wicemiss Polski 2019 Karolina Wiltowska

Co wiemy o królowej piękności?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jubileuszowa Gala Miss Polski dobiegła końca👑 Królową piękności, Miss Polski 2019 została Magdalena Kasiborska I wicemiss Polski 2019 Natalia Piguła II wicemiss Polski 2019 Marta Skwierczyńska III wicemiss Polski 2019 Dominika Konarska IV wicemiss Polski 2019 Karolina Wiltowska Wszystkim tegorocznym finalistkom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Piękne kwiaty które zostały wręczone dzisiejszego wieczoru ufundowała firma Be my flower❤️ Kobiece piękno tegorocznych Miss podkreślił @jubilerschubert 👑 Fot. @dorota_tyszka Zaremba International Academy sp_wariacjepiekna #misspolski #misspoland #finalistkimisspolski2019 #polishqueen #polishbeauty #missinternetu2019 #polsat #polsatofficial #slaskie #silesia #slask #wojewodztwoslaskie #jubilerschubert #bemyflower #muszynianka #violapiekut #ziad #cardiobuny #president #twojawoda #jovi #Śląskie #Chełstowski #JakubChe #NowBrow #bielskobiala

Post udostępniony przez Miss Polski 👑 (@miss.polski)

Miss Polski 2019
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Kim jest Miss Polski 2019?

Koronę Miss Polski 2019 zdobyła 19-letnia studentka kosmetologii Magdalena Kasiborska z Zabrza. Na swoim koncie m już tytuł Miss Beskidów. Pasją Magdaleny jest taniec, sport i muzyka. Miss Polski przez osiem lat tańczyła taniec towarzyski. Gra w tenisa ziemnego, uczęszcza na lekcje śpiewu i gra na fortepianie. 

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już za tydzień odbędzie się wielka gala finałowa Miss Polski 2019 !👑❤ Startujemy o 20:00 na kanale @polsatofficial Jednak zanim to nastąpi 6 GRUDNIA O GODZ.18:45 Oglądamy #mikolajkowyblokreklamowy. !!!Pamiętajcie im więcej będzie nas wtedy przed telewizorami tym więcej pieniędzy zbierzemy na chore dzieci !💪Tego samego wieczoru o 20:05 trzymajcie kciuki za cudowną @kamilaswierc która reprezentuje Polskę podczas międzynarodowego konkursu piękności @misssupranational ! 👑🎉 ____________________ #misspolski #misspoland #30latmisspolski #30lecie #mikolajkowyblokreklamowy #pomagamy #polishbeauty #polishqueen #fundacjapolsat #mbr #slaskiepozytywnaenergia #mckkatowice #polsat #polsatofficial

Post udostępniony przez FINALISTKA MISS POLSKI 2019 (@magdalena_kasiborska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.