russel crowe misja dla ukochanej
Fot. Britney Theriot i Russel Crowe poznali się osiem lat temu. Ale parą są oficjalnie od roku. Britney mówi, że jest prywatną trenerką Russela. Fot. SplashNews.com/Easta New
O tym się mówi

Misja Gladiatora: Russel Crowe chce zrzucić 30 kilogramów dla swojej przyjaciółki Britney Theriot

Russel Crowe jest gotowy na nowy ślub. Wraca też do wielkich hollywoodzkich produkcji. Ale najpierw chce odzyskać formę

Agnieszka Dajbor 26 kwietnia 2021 13:53
russel crowe misja dla ukochanej
Fot. Britney Theriot i Russel Crowe poznali się osiem lat temu. Ale parą są oficjalnie od roku. Britney mówi, że jest prywatną trenerką Russela. Fot. SplashNews.com/Easta New

Russel Crowe jest wielką gwiazdą światowego kina, zagrał ikoniczne role: Maximusa w „Gladiatorze” i słynnego matematyka Johna Nasha w „Pięknym umyśle”. Uchodził za symbol seksu, głośne były jego  romanse z Nicole Kidman czy Meg Ryan. Zresztą ta ostatnia przez niego rozwiodła się ze swoim mężem,  aktorem Dennisem Quaidem.

Zobacz też: Nie tylko Aniston i Pitt! Oto najpiękniejsze pary Hollywood, za którymi tęsknimy

Russel Crowe jak św. Mikołaj z brodą

Dzisiaj trudno w nim rozpoznać amanta sprzed lat. Russel Crowe ma dużą nadwagę (ponad 30 kilogramów), siwą brodę, która jeszcze dodaje mu lat, wygląda na człowieka zmęczonego życiem. Nikt by nie powiedział, że jest równolatkiem Brada Pitta, a obaj mają 57 lat. Tusza absolutnie nie przeszkadza mu w graniu bardzo dobrych ról. Był przecież znakomity, choćby jako Roger Ailes (założyciel stacji telewizyjnej Fox) w serialu HBO „Na cały głos”. Osłabia jednak  tak potrzebną aktorowi kondycję fizyczną, tym bardziej że Crowe jest strasznym palaczem papierosów. Russel zawsze kochał sport, ale raczej jako widz, kupił nawet drużynę rugby „Rabbitohs" i pomógł im wyjść z 7-milionowego długu. Teraz jednak postanowił wziąć się za siebie i ćwiczy zapamiętale na siłowni oraz na korcie tenisowym. Oczywiście  u boku swojej obecnej partnerki, 27-letniej Britney Theriot. Mówi, że nic tak nie motywuje, jak miłość. Grają w tenisa, jeżdżą na rowerze, Britney ułożyła dla niego specjalną dietę.

Zobacz też: Powstanie Gladiator 2? Po 18 latach Ridley Scott rozpoczął prace nad filmem!

russel crowe misja dla ukochane
Fot. Oczywiście od czasów „Gladiatora" minęło sporo, bo 21 lat. Russelowi Crowe nie chodzi jednak o super wygląd, ale o formę fizyczną i zdrowie. Fot. Ernesto Ruscio/Getty Images

Więcej niż pierścionek

Do niedawna nie było wiadomo, czy aktor jest gotowy na kolejny stały związek. Ma za sobą małżeństwo z australijską aktorką i piosenkarką Danielle Spencer, para rozstała się w 2012 roku, rozwód potwierdzili 6 lat później. Z tego związku Crowe ma dwóch synów – starszy Charlie ma 17 lat, młodszy Tennyson 14. Uważa, że nie dość się nimi zajmował, bo wyjechał do pracy za granicę, do Hollywood. Chce im poświęcić każdą wolną chwilę. Jak opowiadał  w jednej z rozmów „chciałby zadbać o to, by jego synom nic nie naruszało  spokojnego życia”, rozwód rodziców był dla nich i tak  trudnym przeżyciem.
Wygląda jednak na to, że Britney Theriot zdobyła serce Russela i pierścionek, który jej podarował był więcej niż prezentem. Para już planuje ślub, który ma się odbyć w rodzinnym gronie, Britney marzy o dziecku. To nie jedyne zmiany w życiu znanego aktora. Crowe gotowy jest także wrócić do wielkich hollywoodzkich produkcji, przyjął już nawet rolę w filmie „Thor: Love&Thunder” (z cyklu Uniwersum Marvela), gdzie zagra boga Olimpu Zeusa, partnerować mu będą Natalie Portmann i Cris Hemsworth. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?