Millie Bobby Brown
Fot. Instagram @milliebobbybrown
O NICH SIĘ MÓWI

Millie Bobby Brown spotyka się z synem Victorii i Davida Beckhamów!

Czy ten związek zatrzęsie światowym show-biznesem?

Gabriela Czernecka 20 marca 2019 07:46
Millie Bobby Brown
Fot. Instagram @milliebobbybrown

Millie Bobby Brown to najpopularniejsza nastolatka na świecie. Nic dziwnego, że fanów interesuje nie tylko rozwój jej kariery, ale i życie prywatne. Zarówno w jednej, jak i drugiej sferze młodziutkiej gwieździe świetnie się wiedzie. Niebawem światło dzienne ujrzy 3. sezon Stranger Things, serialu, który otworzył jej drzwi do wielkiej kariery, a  teraz na jaw wyszło, że od jakiegoś czasu ma nowego chłopaka. A jest nim nie kto inny jak syn Victorii i Davida Beckhamów, Romeo! Czy ten związek zatrząśnie światowym show-biznesem? 

Millie Bobby Brown ma nowego chłopaka

W walentynki ubiegłego roku Jedenastka ze Stranger Things podzieliła się zdjęciem z chłopakiem, 16-letnim wokalistą, Jacobem Sartoriusem. Ich związek wywołał niemałe poruszenie. Część internautów negatywnie podchodziła do najnowszych rewelacji na temat Millie. Niewielu popierało fakt, że zaledwie piętnastoletnia  gwiazda ma... chłopaka. Jej związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się pod koniec 2018 roku. Wygląda na to, że Millie Bobby Brown ma już nową sympatię.

Podobno aktorka spotyka się z synem Davida i Victorii Beckhamów, Romeo. Jak się poznali? Oboje uczestniczyli w gali UNICEF w 2016 roku, gdzie mieli okazję zamienić ze sobą parę słów. Od tamtej pory utrzymywali kontakt za pośrednictwem social mediów. Do tej pory o życiu uczuciowym Romea pisano niewiele. Jak na razie trzymał się z dala od skandali w przeciwieństwie od brata Brooklyna, o którego życiu uczuciowym wielokrotnie się rozpisywano.

Wygląda na to, że Romeo Beckham postanowił wyjść z cienia brata. Zagraniczne media podały właśnie, że spotyka się z gwiazdą Strager Things. Zdaniem internautów, Millie Bobby Brown i Romeo Beckham mogą stać się najbardziej wpływową parą nastolatków! Czy ich związek zatrząśnie światem show-biznesu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ROMEO (@romeobeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez millie ♡ (@milliebobbybrown)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.