Violetta Villas, Viva! listopad 2001 n
Fot. Jacek Piotrowski
O TYM SIĘ MÓWI

Wiadomo już, kto zagra w filmie Violettę Villas! To obiecująca, młoda aktorka...

Wybór produkcji zaakceptował syn zmarłej piosenkarki

Rafał Kowalski 8 czerwca 2019 07:00
Violetta Villas, Viva! listopad 2001 n
Fot. Jacek Piotrowski

Tysiące fanów czeka na film o życiu Violetty Villas, niestety prawie 8 lat po śmierci artystki pierwsze prace na planie nawet nie ruszyły. W pewnym momencie wydawało się nawet, że taka produkcja nigdy nie powstanie, ponieważ każdy szczegół chciał uzgadniać syn piosenkarki. Na szczęście sprawy nabierają tempa. Film prawdopodobnie powstanie. Została już nawet wybrana główna aktorka.

Kto zagra Violettę Villas? Film o piosenkarce

Kilka miesięcy temu pisało się, że to Margaret pojawi się na kinowym ekranie jako legendarna wokalistka. Ale gwiazda skomentowała, że to nieprawda. „Chcieli mnie bardzo, bo jestem do niej bardzo podobna. Znam nawet piosenkę o pisaniu listu do mamy. Ja chce się jednak rozwijać muzycznie i ledwo mam czas dla moich przyjaciół, więc nie widzę miejsca na inną rzecz. Gdyby jednak była mowa o innej super propozycji to może bym się zajarała i ją przyjęła”, mówiła Margaret w rozmowie z Pudelkiem.

Super Express dotarł jednak do nowych informacji, z których wynika, że w rolę divy wcieli się młoda aktorka znana z serialu Netflixa 1983 – Michalina Olszańska. 27-latka wielokrotnie przyznawała, że nie boi się żadnych wyzwań związanych ze swoją pracą. To potwierdza około 30 nagich scen, które aktorka ma na swoim koncie. „Uważam, że odważne sceny to takie same sceny, jak wszystkie inne. Nie chciałabym, żeby stały się rodzajem mojej wizytówki, zwłaszcza na początku zawodowej drogi”, mówiła gwiazda w rozmowie z Faktem.


O wyborze Michaliny Olszańskiej dowiedział się już syn Violetty Villas, Krzysztof Gospodarek. 63-latek zaakceptował laureatkę castingu. Czy Michalina pasuje do tej roli? Powiem tak: to doskonała aktorka i potrafi udźwignąć taką rolę. A jak to wyjdzie, zobaczymy. Z niecierpliwością czekam na film i nawet cieszę się, że ludzie o niego pytają. To znak, że pamięć o mojej mamie jest wiecznie żywa i chciałbym, żeby cały świat zobaczyć, że była naprawdę fascynująca”, wyznał Gospodarek Super Expressowi.

Czekacie na ten film? Data premiery nie jest jeszcze znana… Na razie możemy pokusić się jedynie o ocenę, czy Michalina jest podobna do pani Violetty...

Michalina Olszańska
Fot. Splash News/East News

Fot. ONS

Violetta Villas: znamy szczegóły filmu o diwie
Fot. MICHAL HETMANEK/REPORTER

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.