Melania Trump, Ivanka Trump
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kłótnia Melanii i Ivanki Trump! Kobiety prezydenta USA walczą ze sobą...

Szokujące szczegóły ujawnia książka byłej przyjaciółki pierwszej damy

Sabina Zięba 28 sierpnia 2020 19:00
Melania Trump, Ivanka Trump
Fot. Getty Images

Choć w życie Donalda Trumpa co jakiś czas puka kontrowersyjna przeszłość (w postaci m. in. byłej gwiazdy porno ujawniającej szczegóły zaskakującego romansu), to wydaje się, że jego życie prywatne jest już ułożone. Ma żonę, która wprowadziła styl pierwszej damy na wyższy poziom oraz piątkę dzieci. Najgłośniej jest o jego najstarszej latorośli, Ivance Trump, która również robi karierę w Białym Domu, będąc asystentką ojca. Teraz za sprawą nowej książki ujawniono, że dwie najważniejsze kobiety Trumpa nie tylko za sobą nie przepadają, a nawet ze sobą walczą. Jak to możliwe?

Konflikt Melanii Trump i Ivanki Trump

Już niebawem na rynku ukaże się książka Stephanie Winston Wolkoff, byłej przyjaciółki Melanii Trump. Publikacja o tytule Melania and Me: The Rise and Fall of My Friendship with the First Lady, czyli Melania i ja: historia początku i końca przyjaźni z pierwszą damą, ma się ukazać w Stanach Zjednoczonych już pierwszego września. Wzbudzając przedpremierowe emocje, New York Magazine opublikował fragment tej pozycji, w którym autorka zdradza kulisy relacji między pierwszą damą USA, a jej pasierbicą. I są one szokujące!

Według byłej przyjaciółki Melanii, włożyła ona wiele wysiłku w to, by jej pasierbica była widoczna na jak najmniejszej liczbie zdjęć z zaprzysiężenia prezydenta. Ponadto pierwszej damie przeszkadza fakt, że Ivanka tak często gra pierwsze skrzypce, podczas gdy to ona chce być w centrum uwagi, a autorka książki przyznaje jej racje i twierdzi: „Naszym zdaniem Ivanka nie powinna była być najważniejsza podczas inauguracji prezydentury jej ojca”.

Wolkoff, która przyjaźniła się z Melanią ponad 10 lat, zdradza, że opisane wydarzenie nie jest jedynym dowodem na konflikt między pierwszą damą, a córką Donalda Trumpa. Podobno Melania notorycznie określa Ivankę mianem księżniczki.

W odwecie Ivanka, wraz z mężem Jaredem Kushnerem, stara się kontrolować Melanię i zmniejszać jej wpływy w Białym Domu. Po wybraniu Trumpa na prezydenta, chciała nawet zająć przestrzeń biurową zwyczajowo zagospodarowywaną przez pierwszą damę.

Stephanie Winston Wolkoff ujawnia również kontrowersyjny fakt, że córka Donalda zamiast korzystać z serwerów i poczty e-mail Białego Domu, korzysta z prywatnej poczty i tam przekierowuje również oficjalne wiadomości, czyli robi to, o co Trump robił aferę Hillary Clinton podczas ostatnich wyborów.

Jesteście ciekawi co jeszcze ujawni ta publikacja?  

Donald Trump, Ivanka Trump, Melania Trump, Barron Trump, 2009
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.