Melania Trump, Ivanka Trump
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kłótnia Melanii i Ivanki Trump! Kobiety prezydenta USA walczą ze sobą...

Szokujące szczegóły ujawnia książka byłej przyjaciółki pierwszej damy

Sabina Zięba 28 sierpnia 2020 19:00
Melania Trump, Ivanka Trump
Fot. Getty Images

Choć w życie Donalda Trumpa co jakiś czas puka kontrowersyjna przeszłość (w postaci m. in. byłej gwiazdy porno ujawniającej szczegóły zaskakującego romansu), to wydaje się, że jego życie prywatne jest już ułożone. Ma żonę, która wprowadziła styl pierwszej damy na wyższy poziom oraz piątkę dzieci. Najgłośniej jest o jego najstarszej latorośli, Ivance Trump, która również robi karierę w Białym Domu, będąc asystentką ojca. Teraz za sprawą nowej książki ujawniono, że dwie najważniejsze kobiety Trumpa nie tylko za sobą nie przepadają, a nawet ze sobą walczą. Jak to możliwe?

Konflikt Melanii Trump i Ivanki Trump

Już niebawem na rynku ukaże się książka Stephanie Winston Wolkoff, byłej przyjaciółki Melanii Trump. Publikacja o tytule Melania and Me: The Rise and Fall of My Friendship with the First Lady, czyli Melania i ja: historia początku i końca przyjaźni z pierwszą damą, ma się ukazać w Stanach Zjednoczonych już pierwszego września. Wzbudzając przedpremierowe emocje, New York Magazine opublikował fragment tej pozycji, w którym autorka zdradza kulisy relacji między pierwszą damą USA, a jej pasierbicą. I są one szokujące!

Według byłej przyjaciółki Melanii, włożyła ona wiele wysiłku w to, by jej pasierbica była widoczna na jak najmniejszej liczbie zdjęć z zaprzysiężenia prezydenta. Ponadto pierwszej damie przeszkadza fakt, że Ivanka tak często gra pierwsze skrzypce, podczas gdy to ona chce być w centrum uwagi, a autorka książki przyznaje jej racje i twierdzi: „Naszym zdaniem Ivanka nie powinna była być najważniejsza podczas inauguracji prezydentury jej ojca”.

Wolkoff, która przyjaźniła się z Melanią ponad 10 lat, zdradza, że opisane wydarzenie nie jest jedynym dowodem na konflikt między pierwszą damą, a córką Donalda Trumpa. Podobno Melania notorycznie określa Ivankę mianem księżniczki.

W odwecie Ivanka, wraz z mężem Jaredem Kushnerem, stara się kontrolować Melanię i zmniejszać jej wpływy w Białym Domu. Po wybraniu Trumpa na prezydenta, chciała nawet zająć przestrzeń biurową zwyczajowo zagospodarowywaną przez pierwszą damę.

Stephanie Winston Wolkoff ujawnia również kontrowersyjny fakt, że córka Donalda zamiast korzystać z serwerów i poczty e-mail Białego Domu, korzysta z prywatnej poczty i tam przekierowuje również oficjalne wiadomości, czyli robi to, o co Trump robił aferę Hillary Clinton podczas ostatnich wyborów.

Jesteście ciekawi co jeszcze ujawni ta publikacja?  

Donald Trump, Ivanka Trump, Melania Trump, Barron Trump, 2009
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.