VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Martyna Wojciechowska, Łukasz Jemioł, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Martyna Wojciechowska lubi swoje zmarszczki!

Podróżniczka zamieściła inspirujący wpis na Instagramie!

Aleksandra Charzewska 1 października 2018 13:59
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Martyna Wojciechowska, Łukasz Jemioł, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

28 września Martyna Wojciechowska obchodziła swoje… 44 urodziny! Z tej okazji dziennikarka i podróżniczka na Instagramie podzieliła się ze swoimi obserwatorami inspirującym wpisem. Wojciechowska zamieściła na portalu społecznościowym zdjęcie zza kulis sesji Power Woman do magazynu VIVA! z wyraźnie widocznymi zmarszczkami. W opisie wyraziła, jaki ma do nich stosunek. Czy oznaki upływającego czasu jej doskwierają?

Martyna Wojciechowska o zmarszczkach

Martyna Wojciechowska ma już 44 lata. Nam również ciężko w to uwierzyć! Podróżniczka zaobserwowała jednak na swojej twarzy kilka oznak upływającego czasu i postanowiła podzielić się refleksją na ich temat ze swoimi fanami pod zdjęciem na Instagramie. Co napisała?

„Nie mam nic przeciwko upływowi czasu. Lubię moje oznaki starzenia. Zmarszczki wokół oczu świadczą o tym, że często się śmieję ’’

Tym opisem, Wojciechowska zachwyciła swoje fanki, które w komentarzach pod zdjęciem chętnie się do niego odnosiły. Podziwiały Wojciechowską za dystans i zdrowe podejście do dojrzewania.

,,Bardzo mądre podejście !!! Kobieta z klasą !!!’’, ,,Jak bardzo podoba mi się takie podejście ❤’’, ,,Z małymi zmarszczkami, czy bez i tak Pani cudownie wyglada! I ma wspaniałe i właściwe podejście - śmiech to zdrowie!”, ,,Tak trzymaj! Ślicznie wyglądasz i oznaki starzenia tylko przypominają nam ile przeszłyśmy i ile nowych doświadczeń  przeżyłyśmy!!❤️”- komentowały zachwycone obserwatorki.

My żadnych zmarszczek nie widzimy, tylko piękny uśmiech! 

Martyna Wojciechowska zmarszczki
Fot. instagram.com/@martyna.world
Martyna Wojciechowska zmarszczki
Fot. instagram.com/@martyna.world

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.