URODZINY GWIAZD

Podróżniczka, ikona dziennikarstwa, mama... Martyna Wojciechowska kończy dziś 47 lat!

Sprawdź, czego jeszcze o niej nie wiesz!

Olga Figaszewska 28 września 2021 13:33

Uwielbia ryzyko i adrenalinę. Czuje się wolna, i wie, że niemożliwe nie istnieje. Martyna Wojciechowska na co dzień uczy tego inne kobiety. Zdobywa szczyty, przemierza świat na motocyklu. W jednym z wywiadów VIVY!, mówiła, że jest „zakładniczką marzeń”. Od tego czasu wiele w jej życiu się zmieniło. Jest dojrzałą kobietą, matką 12-letniej Marysi, gwiazdą telewizyjną, najbardziej znaną i cenioną podróżniczką w kraju. „Na tym etapie życia więcej mnie ogranicza niż dawniej, co wynika z procesu uczenia się i zdobywania doświadczenia. Ale wciąż kreuję pomysły „niemożliwe do zrealizowania” i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że niemożliwe nie istnieje. Jeżeli w coś włożymy wystarczająco dużo energii, czasu i poświęcenia, możemy osiągnąć wszystko. Byle się w tym nie zapędzić”, wyznała Krystynie Pytlakowskiej w ostatnim wywiadzie.

Urodziny Martyny Wojciechowskiej

Jednak nie każdy wie, że kiedy zaczynała karierę, uwielbiała prowokować: i słowem, i wyglądem. Martyna Wojciechowska kończy dziś 47 lat! Z tej okazji zamieściła na swoim Instagramie podsumowujący post: „47 LAT MINĘŁO! Lat wypełnionych miłością, przygodami, wysokimi lotami i bolesnymi upadkami. Dzisiaj jestem z siebie dumna jak nigdy dotąd. Bo to właśnie umiejetność przechodzenia porażek i najtrudniejszych momentów stanowi o prawdziwej sile charakteru. A moja niezłomna potrzeba żeby zawsze IŚĆ DALEJ, PRZED SIEBIE doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj i do wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają. Mam 47 lat i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jestem szczęśliwa i spełniona. Że moje życie przyniosło mi więcej dobrego, niż mogłam sobie wyobrazić. Zdobyłam najwyższe góry na Ziemi, nurkowałam w najpiękniejszych miejscach świata, dotarłam na metę najtrudniejszego rajdu, spełniałam marzenia, o których słyszałam, że są niemożliwe i nierealne.  Zostałam mamą i wyruszyłam w najważniejszą podróż mojego życia… i to bez mapy. Rozmawiałam z setkami wspaniałych Kobiet na krańcach świata. I założyłam Fundację UNAWEZA, która dokładnie dziś obchodzi 2. urodziny! A przede wszystkim otacza mnie grono sprawdzonych Przyjaciół! Popełniłam po drodze wiele błędów, ale to i one ukształtowały tę kobietę, którą jestem dzisiaj.  JESTEM WYSTARCZAJĄCA. I nic nikomu nie muszę udowadniać. Nikt z nas nie musi. 47 lat. I wciąż tyle pięknych chwil przede mną. Nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość!❤️ M.”, napisała pod zdjęciem na Instagramie. 

Zobacz również: TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska opowiada o sile kobiecości i trudnych doświadczeniach

Czego nie wiecie o Martynie Wojciechowskiej? Sprawdźcie to w naszym video! Będziecie zaskoczeni!  

Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Mateusza Stankiewicz/ Samesame

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.