Marian Opania
Fot. East News
ZE ŚWIATA GWIAZD

Marian Opania zmaga się z ciężką chorobą! Aktor schudł aż 13 kilogramów

Co dolega 75-letniemu aktorowi?

Damian Duda 18 maja 2018 15:00
Marian Opania
Fot. East News

Niepokojące informacje dla fanów aktora. Marian Opania schudł aż 13 kilogramów i, jak się okazało, zmaga się z ciężką chorobą. Legenda polskich seriali choruje na cukrzycę. Jak czuje się Marian Opania?

Marian Opania o walce z chorobą

Kiedy w ciągu kilku tygodni aktor zrzucił aż 13 kilogramów, zaniepokoił się. Okazało się, że lekarz przepisał 75-letniemu aktorowi za duże dawki leków. Byłem przerażony, bo myślałem, że mam jakąś nową chorobę (...) Lekarze przedawkowali mi leki antycukrzycowe. Łykałem je jak indyk. Jak idiota’’, wyznał w rozmowie z Faktem.

Mariana Opanię najbardziej zaniepokoił fakt, kiedy w trakcie jazdy samochodem zaczął się trząść. Zatrzymywałem się wtedy i zjadałem cukierka, wtedy było lepiej. Kiedy myślałem, że wszystko się normuje, nagle chudłem kolejne dwa kilogramy. Miałem permanentne niedocukrzenie i to dlatego chudłem w oczach’’.

Mimo że choroba nie daje o sobie zapomnieć, aktor próbuje żyć jak dawniej. Codziennie przyjmuje leki, które wspomagają leczenie. „Trzymam wagę 80 kilo. Nie przejadam się, tylko jem tyle, by zaspokoić głód’’, wyznał Opania.

Życzymy dużo zdrowia! 

Marian Opania
Fot. East News

Marian Opania
Fot. East News

"Zatrzymywałem się wtedy i zjadałem cukierka, wtedy było lepiej. Kiedy myślałem, że wszystko się normuje, nagle chudłem kolejne dwa kilogramy. Miałem permanentne niedocukrzenie i to dlatego chudłem w oczach".

Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-marian-opania-schudl-13-kg-opowiedzial-o-chorobie,nId,2582427#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
"Byłem przerażony, bo myślałem, że mam jakąś nową chorobę"

Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-marian-opania-schudl-13-kg-opowiedzial-o-chorobie,nId,2582427#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.