Fajerwerki, Sylwester
Fot. stock.adobe.com
Z OSTATNIEJ CHWILI

Jedna z najbardziej oczekiwanych gwiazd odwołała swój występ na Sylwestrze TVP

Wszystko przez zły stan zdrowia... Co się stało?

Rafał Kowalski 17 grudnia 2019 13:33
Fajerwerki, Sylwester
Fot. stock.adobe.com

Władze Telewizji Polskiej kolejny raz postarały się, by zorganizować najlepszego Sylwestra w kraju. Lista zaproszonych na wydarzenie gwiazd wygląda naprawdę imponująco – szczególnie, jeśli lubisz muzykę disco. Koncert uświetnić miała jednak też Margaret, ale w ostatniej chwili podano informację o tym, że piosenkarka nie zagra przed publicznością. Co się stało?

Sylwester Dwójki bez Margaret. Dlaczego?

W rozmowie z Pudelkiem rzecznik TVP przekazał smutną informację. „Pani Małgorzata Jamroży odwołała swój udział w koncercie Sylwestrowym ze względów zdrowotnych o czym poinformowała na miesiąc przed realizacją”, czytamy w sieci. Redakcja podała także, że wokalistka odwołała też inne swoje zakontraktowane koncerty. Niestety nie wiadomo dokładnie, co dolega wokalistce.

Przypomnijmy, że kilkanaście dni wcześniej Małgorzata Jamroży poinformowała wielbicieli, że zawiesza na rok karierę. Również ze względu na zdrowie. „Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę”, pisała Margaret na Facebooku.

Przypomnijmy, kogo zobaczymy na Sylwestrze Dwójki. Wśród artystów, którzy wystąpią w Zakopanem pozostali wciąż: Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Weekend i Boys, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Chico and the Gipsys, Pupo, Kombi, Modern Talking, Bajer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Milano, Jorgus, Playboys, Domenico Modugno i inni.

Żałujecie decyzji Margaret? My życzymy jej mnóstwo spokoju i poukładania wszystkich spraw. 

Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

TAGI #Margaret

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.