Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa
Z ŻYCIA GWIAZD

Mama Anny Przybylskiej oceniła nową miłość Jarosława Bieniuka. Przekaz jest jasny

On i Martyna Gliwińska zostali niedawno rodzicami

Rafał Kowalski 27 marca 2020 13:57
Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa

Pięć i pół roku minęło już od śmierci Anny Przybylskiej. Jej ukochany Jarosław Bieniuk jest dziś w związku z Martyną Gliwińską. Parze kilkanaście dni temu narodziło się dziecko. Chłopiec otrzymał według jednego z tygodników imię Kazimierz. Jak na nową partnerkę sportowca zapatruje się mama zmarłej aktorki – Krystyna Przybylska?

Mama Ani Przybylskiej o Martynie Gliwińskiej

Tygodnik Na Żywo od wielu tygodni śledzi przebieg zdarzeń między Jarosławem Bieniukiem i Martyną Gliwińską. Gdy gruchnęła wieść o tym, że projektantka wnętrz jest w ciąży, nie było jasne, czy ona i były partner Anny Przybylskiej razem wychowają dziecko. „Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu”, mówiła w rozmowie z Na Żywo pod koniec ubiegłego roku Martyna Gliwińska.

Na szczęście według magazynu sytuacja się uspokoiła i piłkarz był nawet obecny przy porodzie. Czy mama Anny Przybylskiej nie widzi problemu w tym, by Jarosław Bieniuk ułożył sobie na nowo życie u boku innej kobiety? „Pani Krysia bardzo lubi Martynę i życzy jej i Jarkowi wszystkiego, co najlepsze. Nie ustaje też w modlitwach o spokój ich rodziny. Jeśli Jarek przekona ją do swojego pomysłu, da zgodę na sprzedaż mieszkania, które wcześniej należało w połowie do jej córki”, twierdzi informator Na żywo.

Dla tego samego tytułu wypowiedziała się też sama Krystyna Przybylska „Ktokolwiek pojawi się u boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej takiej nie będzie. Osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło. Ode mnie jako matki Ani będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi córki, ale możemy się przecież polubić. Ja też się będę cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje”, mówiła mama zmarłej w 2014 roku aktorki.

Jakie decyzje podejmą Martyna Gliwińska i Jarek Bieniuk? Czas pokaże… 

Anna Przybylska, Krystyna Przybylska FB
Fot. VIVA!

Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.