Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się zdjęciem z mamą. Wyglądają jak siostry!

Internauci nie szczędzą im komplementów

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2019 17:59
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Pod koniec lipca tego roku Agnieszka Kaczorowska-Pela została pierwszy raz w życiu mamą. Utalentowana tancerka i aktorka wraz z mężem powitali na świecie córeczkę Emilkę. Nie dość, że gwiazda pierwszy raz musiała zmierzyć się z opieką nad maleństwem, to jeszcze ona i jej ukochany wzięli się za urządzanie nowego domu. Dlatego Agnieszka Kaczorowska-Pela wie, jak mocno należy być wdzięcznym za pomoc… babci Emilki!

Agnieszka Kaczorowska-Pela na jednym zdjęciu z mamą

Wczoraj w sieci pojawiła się fotografia, do której zapozowały Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mama. „Dlatego Instytucja #BABCIA to najlepsza instytucja na świecie. Zgadzacie się ze mną? Taka refleksja po poniedziałku - po pierwszym dniu baaaaardzo pracowitego tygodnia... Dziękuję Mamuś”, napisała na Instagramie tancerka, a internauci komplementowali hojnie obie panie.

Kim jest Anna Bugajska? Mama gwiazdy pełniła przez lata funkcję dyrektora finansowego w jednej z dużych firm zajmujących się komputerami. W pewnym momencie życia zajęła się jednak przede wszystkim wychowaniem córki. To ona rozkochała Agnieszkę Kaczorowską-Pelę w tańcu. Gdy gwiazda miała 10 lat, z domu odszedł jej ojciec. „Moje relacje z nim na pewno na tym wszystkim mocno ucierpiały. Jestem typową córeczką mamusi. Z ojcem miałam sporadyczny kontakt, dlatego nasza relacja zanikła. Dzisiaj zaczynamy w zasadzie od nowa – staram się go poznać, jako Agnieszka, dorosła kobieta”, tłumaczyła w przeszłości Agnieszka Kaczorowska-Pela w rozmowie z Jastrząb Post dodając, jak wiele zawdzięcza mamie.

Wracając do zdjęcia, trzeba przyznać, że taka babcia to skarb! Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.