Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Małżeństwo Małgorzaty i Karola Strasburgerów przechodzi kryzys?!

Para postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości

Olga Figaszewska 14 lipca 2021 12:45
Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger wraz z ukochaną żoną, Małgorzatą stworzyli szczęśliwe małżeństwo. Znaleźli przy sobie spokój, miłość i każdego dnia pielęgnują swoje uczucie. Para wspólnie doczekała się córeczki Laury. Rzadko uchylają rąbka tajemnicy na temat swojego związku i relacji. Niedawno w mediach pojawiły się plotki na temat kryzysu w małżeństwie Małgorzaty i Karola Strasburgerów. Para postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.

Małżeństwo Karola i Małgorzaty Strasburgerów. Ich związek przechodzi kryzys?

Dzieli ich 36 lat różnicy. Na początku łączyły ich czysto zawodowe relacje. Małgorzata była menadżerką aktora i prezentera. Parę połączyło jednak wielkie uczucie. „Postanowiliśmy uciąć domysły i patrząc ludziom w oczy, przyznać się do tego, co nas łączy. (...) Mój ukochany cytat z „Małego Księcia”, że miłość nie polega na wpatrywaniu się w siebie, tylko na patrzeniu w tym samym kierunku. To odnajduję w naszym związku”, mówiła Małgorzata w wywiadzie VIVY! z 2018 roku.

„Mnie się chce żyć, podróżować z Małgosią, budować naszą codzienność, śmiać się z jej zabawnych tekstów. Umieć dzielić razem każdą chwilę to wcale nieoczywista umiejętność w związkach, a my potrafimy to nasze RAZEM fantastycznie zagospodarować”, dodawał Karol Strasburger.

W 2019 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Wspólnie doczekali się córeczki Laury, która jest oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. Para wiedzie spokojne i szczęśliwe życie i zależy im a chronieniu prywatności swojej rodziny. Rzadko wypowiadają się w mediach. Ale tym razem nie mogli milczeć. Pojawiły się informacje, że ich małżeństwo przechodzi kryzys.

Małgorzata i Karol Strasburgerowie postanowili raz na zawsze rozprawić się z krzywdzącymi plotkami. Prezenter opublikował na InstaStories zdjęcie z ukochaną, które opatrzył podpisem:

Jakbyście przypadkiem czytali gdzieś o rzekomym kryzysie, to u nas wygląda on mnie więcej, na co dzień, tak. #Razemnajlepiej”.

Zobacz też: Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger. Poznaj ich niezwykłą historię miłości

  

Karol Strasburger
Fot. Screen Instagram Karola Strasburgera/Screen za Plotek.pl

Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Małgorzata i Karol Strasburgerowie, VIVA! czerwiec 2018

Następnie w rozmowie z dziendobrytvn.pl do plotek spekulacji odniosła się Małgorzata Strasburger. „Jako matka i żona muszę zareagować. Czuję się w obowiązku prostować nieprawdziwe doniesienia, które mogłyby w przyszłości mieć negatywny wpływ na życie naszego dziecka, które do takich materiałów może dotrzeć. Dlatego po raz pierwszy też w stanowczy sposób zabieram głos w kontekście informacji o nas, które ostatnio się pojawiły”, podkreśliła Małgorzata Strasburger.

Karol i Małgorzata Strasburgerowie ucinają plotki o kryzysie

Doniesienia na temat związku pary są związane z zawodowymi zobowiązaniami Karola Strasburgera. Prezenter nie może narzekać na brak zajęć. Tymczasem zaczęto spekulować, że więcej uwagi poświęca pracy niż rodzinie. Małgorzata Strasburger podkreśla, że ich relacje nie ucierpiały. Małżonkowie spędzają ze sobą sporo czasu, udało im się tak zorganizować życie, by ich córeczka nie odczuła braku któregokolwiek z rodziców. A plotki są dla nich mocno krzywdzące.

„To, że mój mąż jest na tak zaawansowanym szczeblu kariery, sprawia, że podejmuje wiele aktywności. Wiedząc od lat, że często jest zapraszany do współpracy, dopasowujemy nasze życie do jego kalendarza zawodowego. Jednak najważniejsza jest dla niego nasza rodzina, to, że jest ojcem. Najpierw jesteśmy my, a na drugim miejscu jest praca. W związku z tym, że tworzymy team w życiu i bardzo zgrany team zawodowy, nie ma mowy, żebyśmy mieli cokolwiek niepoukładane. Wszystko musimy planować i świetnie sobie z tym radzimy”, dodała Małgorzata Strasburger.

Sprawdź: Karol Strassburger z żoną Małgorzatą przeszli trudne chwile: „Laura zaczęła się krztusić”

Ukochana Karola Strasburgera podkreśliła, że ich małżeństwo jest zgodne i trwałe. „Bardzo krzywdzące jest snucie domysłów, że z powodu aktywności zawodowych, które są nieodłącznym elementem naszego życia, cierpi na tym rodzina. Dziecko towarzyszy nam niemal zawsze i wszędzie. Na tym polega mądre i dojrzałe rodzicielstwo, by udało pogodzić się to, co najważniejsze. Nam udało się tak poukładać życie, że dziecko nie cierpi z powodu zadań, które podejmujemy w pracy. To jest nasz dobrze napisany scenariusz, który skutecznie i jednomyślne realizujemy”, dodała w dziendobrytvn.pl.

Para wkrótce planuje uczcić rocznicę ślubu w wyjątkowy sposób. Małgorzata Strasburger wyznała, że prawdopodobnie wyjadą rodzinnie nad morze. 

Małgorzacie i Karolowi Strasburgerom życzymy wszystkiego, co najlepsze!   

Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Małgorzata i Karol Strasburgerowie, VIVA! czerwiec 2018

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.