Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Iza Janachowska zdradziła, jak szykowała się do macierzyństwa. Jedna rzecz zaskoczyła!

Większość młodych mam tego nie robi...

Rafał Kowalski 4 czerwca 2019 12:57
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dziesiątego dnia maja życie Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego wywróciło się do góry nogami. To właśnie wtedy małżeństwo zostało rodzicami Christophera Alexandera. Prezenterka, która wcześniej nie była mamą, opowiadała wielokrotnie o tym, jak przygotuje się do tej ważnej roli. Nigdy wcześniej nie wspomniała jednak o jednym szczególe…

Jak szybko się pomalować? Izabela Janachowska przeszła kurs

W najnowszym filmie umieszczonym na YouTubie Iza Janachowska zdradziła, że poza standardowymi czynnościami, które zrobiła przed narodzinami syna, była jedna, która nie jest dość popularna… „Do roli mamy starałam się przygotować najlepiej, jak tylko to jest możliwe. Czytałam różnego rodzaju poradniki, książki. Przeszłam też szkolenie z położną i uprzedzona przez koleżanki, postanowiłam nauczyć się, jak szybko zadbać o siebie. Razem z Magdą Pieczonką tuż przed porodem udało mi się przejść kurs ekspresowego makijażu”, powiedziała gwiazda TVN Style.

W materiale opublikowanym w internecie, Izabela Janachowska osiąga piękny efekt malując się jedynie 7-8 minut. Taki wolny czas dla młodej mamy faktycznie bywa możliwy do zrealizowania. Ponadto Magdalena Pieczonka pokazała żonie Krzysztofa Jabłońskiego kilka trików, dzięki którym będzie wyglądać na bardziej wypoczętą. Jednym z nich jest nakładanie korektora nie tylko pod oko, ale i przy nosie - tylko wtedy uniknie się tzw. efektu pandy. Specjalistka podkreśliła też, że do nakładania m.in. podkładu warto używać specjalnej gąbeczki, która o wiele szybciej rozprowadza produkt. Film zebrał już prawie 90 tysięcy wyświetleń – jak widać inne mamy też lubią się zainspirować.

I choć nie każdego stać na podobny kurs, a jeszcze inni w ogóle nie myślą przed porodem, o tym, by zadbać także o siebie, dzięki instrukcji od Izy Janachowskiej, każda mama będzie mogła wziąć coś przydatnego dla siebie. Zobaczcie wideo. 

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska, Dzień Matki
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!