Magda Gessler z Larą, sesja świąteczna VIVA!
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler pokazała zdjęcie swojej mamy z lat dziewięćdziesiątych! „Diva od zawsze!”

Już wtedy Magda Gessler była ikoną stylu!

Rafał Kowalski 10 lipca 2020 11:52
Magda Gessler z Larą, sesja świąteczna VIVA!
Fot. Iza Grzybowska

Magda Gessler od wczoraj obchodzi swoje 67. urodziny. Gwiazda TVN może być we wspaniałym nastroju, ponieważ od lat z niezmiennym sukcesem prowadzi  Kuchenne rewolucje, jej restauracje mogą poszczycić się niesłabnącą popularnością, a każdemu kolejnemu planowi jubilatki kibicują najbliżsi. Wśród nich jest oczywiście córka, Lara Gessler, która złożyła mamie nietypowe życzenia.

Magda Gessler w przeszłości – zdjęcie z okazji urodzin

Restauratorka i jej córka są teraz jeszcze bliżej siebie, niż kiedykolwiek. Już niedługo bowiem Magda Gessler zostanie babcią. Zanim jednak to ona złoży gratulacje Larze, to 31-latka postanowiła z okazji urodzin mamy opublikować w sieci ciekawe życzenia. Podczas gdy wiele osób składa je w tradycyjny sposób, Lara Gessler jednym mocnym hasłem określiła, jak bardzo kocha swoją mamę! „Diva od zawsze!”, napisała krótko miłośniczka wypieków i pokazała zdjęcie, na którym pozuje wraz z mamą i bratem Tadeuszem. Fotografię wykonano w latach 90., ale musimy przyznać, że już wtedy Magda Gessler miała oko do finezyjnych ubrań i dodatków.

Kiedy Magda Gessler ma urodziny – 9 czy 10. Lipca?

Przypomnijmy, że gospodyni Kuchennych rewolucji co roku odbiera życzenia urodzinowe zarówno 9. jak i 10. lipca. Dlaczego? Otóż 67-letnia gwiazda TVN sama nie wie kiedy się urodziła… „Mama mówiła, że urodziłam się 9 lipca w nocy. Tata wpisał 10 lipca. Jestem w kropce;)))) Świętuję dwa dni ;)”, napisała przed laty na Facebooku dzisiejsza jubilatka.

Jesteśmy przekonani, że znanej z zamiłowania do biesiad i świętowania Magdzie Gessler w ogóle taka sytuacja nie przeszkadza. A wręcz odwrotnie! I my życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze.

Jednocześnie nie możemy oderwać wzroku od archiwalnej fotografii opublikowanej przez Larę… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diva sice always! ✨♥️🥳🙌🏼 Kochamy Cię bardzo! #mama #90 #urodziny #diva #stolat #red #90s

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.