Magda Gessler z Larą, sesja świąteczna VIVA!
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler pokazała zdjęcie swojej mamy z lat dziewięćdziesiątych! „Diva od zawsze!”

Już wtedy Magda Gessler była ikoną stylu!

Rafał Kowalski 10 lipca 2020 11:52
Magda Gessler z Larą, sesja świąteczna VIVA!
Fot. Iza Grzybowska

Magda Gessler od wczoraj obchodzi swoje 67. urodziny. Gwiazda TVN może być we wspaniałym nastroju, ponieważ od lat z niezmiennym sukcesem prowadzi  Kuchenne rewolucje, jej restauracje mogą poszczycić się niesłabnącą popularnością, a każdemu kolejnemu planowi jubilatki kibicują najbliżsi. Wśród nich jest oczywiście córka, Lara Gessler, która złożyła mamie nietypowe życzenia.

Magda Gessler w przeszłości – zdjęcie z okazji urodzin

Restauratorka i jej córka są teraz jeszcze bliżej siebie, niż kiedykolwiek. Już niedługo bowiem Magda Gessler zostanie babcią. Zanim jednak to ona złoży gratulacje Larze, to 31-latka postanowiła z okazji urodzin mamy opublikować w sieci ciekawe życzenia. Podczas gdy wiele osób składa je w tradycyjny sposób, Lara Gessler jednym mocnym hasłem określiła, jak bardzo kocha swoją mamę! „Diva od zawsze!”, napisała krótko miłośniczka wypieków i pokazała zdjęcie, na którym pozuje wraz z mamą i bratem Tadeuszem. Fotografię wykonano w latach 90., ale musimy przyznać, że już wtedy Magda Gessler miała oko do finezyjnych ubrań i dodatków.

Kiedy Magda Gessler ma urodziny – 9 czy 10. Lipca?

Przypomnijmy, że gospodyni Kuchennych rewolucji co roku odbiera życzenia urodzinowe zarówno 9. jak i 10. lipca. Dlaczego? Otóż 67-letnia gwiazda TVN sama nie wie kiedy się urodziła… „Mama mówiła, że urodziłam się 9 lipca w nocy. Tata wpisał 10 lipca. Jestem w kropce;)))) Świętuję dwa dni ;)”, napisała przed laty na Facebooku dzisiejsza jubilatka.

Jesteśmy przekonani, że znanej z zamiłowania do biesiad i świętowania Magdzie Gessler w ogóle taka sytuacja nie przeszkadza. A wręcz odwrotnie! I my życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze.

Jednocześnie nie możemy oderwać wzroku od archiwalnej fotografii opublikowanej przez Larę… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diva sice always! ✨♥️🥳🙌🏼 Kochamy Cię bardzo! #mama #90 #urodziny #diva #stolat #red #90s

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.