Macaulay Culkin
Fot. GETTY IMAGES
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Michael Jackson wykorzystywał Macaulaya Culkina w dzieciństwie?

Aktor szczerze skomentował spekulacje prasy

Redakcja VIVA! 12 lutego 2020 16:58
Macaulay Culkin
Fot. GETTY IMAGES

Macaulay Culkin i Michael Jackson nazywali się przyjaciółmi. Dzieliły ich aż 22 lata, ale aktor – mimo że był dzieckiem – zawsze czuł się dobrze w towarzystwie Króla Popu, który nie raz zapraszał go do swojej posiadłości. W trakcie wizyt w Neverlandzie artyści spali nawet w jednym łóżku. Po latach, gdy cały świat zastanawia się, czy wokalista był pedofilem, odtwórca roli Kevina z filmu Kevin sam w domu zajął stanowisko w sprawie.

Macaulay Culkin o Michaelu Jacksonie

W ostatnim wywiadzie dla magazynu Esquire, Macaulay Culkin zaprzeczył, jakoby miałby być wykorzystywany przez starszego kolegę z branży. „Nic mi nie zrobił, nie widziałem, żeby coś robił. A właśnie w tym krytycznym punkcie, w tym momencie, nie miałbym powodu, żeby cokolwiek ukrywać. Nie mówię, że byłoby to eleganckie czy coś w tym stylu, ale teraz byłby dobry czas, żeby przemówić. A gdybym miał coś do powiedzenia, zrobiłbym to. Lecz nigdy niczego nie widziałem i nigdy niczego mi nie zrobiono”, powtarzał aktor.

Przypomnijmy, że na początku lat 90-tych, gdy panowie zawarli znajomość, Macaulay Culkin miał 13 lat. To dlatego prasę tak bardzo interesowała relacja gwiazdorów. „Nasza przyjaźń mogła wydawać się dziwna, ale dla mnie miała. To jedna z moich przyjaźni, którą ludzie kwestionują, tylko dlatego, że Michael Jackson był najbardziej znaną osobą na świecie”, tłumaczył aktor w programie Inside of You With Michael Rosenbaum.

Wiedzieliście o tej znajomości? 

Neverland, Michael Jackson
Fot. Forum

Neverland, Michael Jackson
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.