Teresa Lipowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Podano, że Teresa Lipowska nie żyje. Aktorka ostro komentuje doniesienia

Gwiazda „M jak miłość” nie kryje oburzenia!

Gabriela Czernecka 10 czerwca 2021 08:55
Teresa Lipowska
Fot. East News

W sieci pojawiło się kilka niepokojących plotek na temat Teresy Lipowskiej. Aktorka nie kryje dziś oburzenia i zdziwienia. Część mediów podała, że Teresa Lipowska nie żyje. Dziś gwiazda M jak miłość prostuje doniesienia prasy w ostrych słowach.

Co dzieje się z Teresą Lipowską?

Jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Teresa Lipowska choć znana jest głównie z roli Barbary Mostowiak w M jak miłość, na koncie ma ogromny dorobek artystyczny. Fani cenią ją jednak nie tylko za talent aktorski, ale także za poczucie humoru, pozytywne podejście do życia i życzliwość, którym zaraża swoich rozmówców. Niestety ostatnio w sieci pojawiły się niepokojące informacje na temat aktorki. 

Zobacz: Smutne wyznanie Teresy Lipowskiej. Po śmierci męża doskwiera jej samotność...

Podano, że Teresa Lipowska nie żyje. Plotki szybko zdementowała Katarzyna Cichopek, która gra z aktorką w M jak miłość: „Kochani, pragnę w imieniu naszej kochanej Pani Teresy Lipowskiej uspokoić wszystkich i przekazać, że ma się świetnie i wszystkich serdecznie pozdrawia”, wyznała. 

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Aktorka zwróciła się także do osoby, która rozpowszechniła nieprawdziwe informacje na temat Teresy Lipowskiej. Gwiazda i prowadząca Pytanie na Śniadanie nie ukrywa, że jej zachowanie mocno ja oburzyło: „A ode mnie: jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać w internecie o śmierci Pani Teresy?!?!?! Oby Cię ręka sprawiedliwości dopadła!!!! Uważajcie na ten artykuł, to również może być wirus, nie klikajcie w niego! Jestem szczerze oburzona!!!! Murem i sercem za Panią Teresą, naszym skarbem i dobrem narodowym. Rodzina to jest siła #fakenews”, napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.

Zobacz również:  Poruszające wyznanie Teresy Lipowskiej o przeprowadzce do domu opieki

Sama Teresa Lipowska w rozmowie z Teleshow przyznała wprost, że nic jej nie dolega. Aktorka cieszy się dobrym zdrowiem i jak mówi, nie ma zamiaru wybierać się na tamten świat. Dodała również, że przyjęła już dwie dawki szczepionki na koronawirusa i normalnie pracuje. Pani Teresie życzymy więc dużo zdrowia!  

Teresa Lipowska choroba
Fot. AKPA

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.