Teresa Lipowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Podano, że Teresa Lipowska nie żyje. Aktorka ostro komentuje doniesienia

Gwiazda „M jak miłość” nie kryje oburzenia!

Gabriela Czernecka 10 czerwca 2021 08:55
Teresa Lipowska
Fot. East News

W sieci pojawiło się kilka niepokojących plotek na temat Teresy Lipowskiej. Aktorka nie kryje dziś oburzenia i zdziwienia. Część mediów podała, że Teresa Lipowska nie żyje. Dziś gwiazda M jak miłość prostuje doniesienia prasy w ostrych słowach.

Co dzieje się z Teresą Lipowską?

Jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Teresa Lipowska choć znana jest głównie z roli Barbary Mostowiak w M jak miłość, na koncie ma ogromny dorobek artystyczny. Fani cenią ją jednak nie tylko za talent aktorski, ale także za poczucie humoru, pozytywne podejście do życia i życzliwość, którym zaraża swoich rozmówców. Niestety ostatnio w sieci pojawiły się niepokojące informacje na temat aktorki. 

Zobacz: Smutne wyznanie Teresy Lipowskiej. Po śmierci męża doskwiera jej samotność...

Podano, że Teresa Lipowska nie żyje. Plotki szybko zdementowała Katarzyna Cichopek, która gra z aktorką w M jak miłość: „Kochani, pragnę w imieniu naszej kochanej Pani Teresy Lipowskiej uspokoić wszystkich i przekazać, że ma się świetnie i wszystkich serdecznie pozdrawia”, wyznała. 

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Aktorka zwróciła się także do osoby, która rozpowszechniła nieprawdziwe informacje na temat Teresy Lipowskiej. Gwiazda i prowadząca Pytanie na Śniadanie nie ukrywa, że jej zachowanie mocno ja oburzyło: „A ode mnie: jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać w internecie o śmierci Pani Teresy?!?!?! Oby Cię ręka sprawiedliwości dopadła!!!! Uważajcie na ten artykuł, to również może być wirus, nie klikajcie w niego! Jestem szczerze oburzona!!!! Murem i sercem za Panią Teresą, naszym skarbem i dobrem narodowym. Rodzina to jest siła #fakenews”, napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.

Zobacz również:  Poruszające wyznanie Teresy Lipowskiej o przeprowadzce do domu opieki

Sama Teresa Lipowska w rozmowie z Teleshow przyznała wprost, że nic jej nie dolega. Aktorka cieszy się dobrym zdrowiem i jak mówi, nie ma zamiaru wybierać się na tamten świat. Dodała również, że przyjęła już dwie dawki szczepionki na koronawirusa i normalnie pracuje. Pani Teresie życzymy więc dużo zdrowia!  

Teresa Lipowska choroba
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.