Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Luna wróciła do Polski. Została przyjęta jak prawdziwa zwyciężczyni! 

„Bardzo się cieszę z tego, że mogłam być na Eurowizji”

Maria Elas 13 maja 2024 09:01
Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

Za nami finał Eurowizji. Niestety w tym roku Polsce nie udało się wygrać konkursu: polska reprezentantka Luna odpadła pierwszym półfinale. Nie wracała jednak od razu do domu: została w Szwecji aż do ostatniej imprezy. Wczoraj wieczorem powróciła jednak do ojczyzny. Na lotnisku czekała na nią prawdziwa rzesza fanów. Widząc przygotowaną niespodziankę Luna nie mogła powstrzymać łez! Zobaczcie sami! 

Luna nie wygrała Eurowizji 2024. Teraz powróciła do Polski

Polska reprezentantka na tegorocznej Eurowizji, 25-letnia Luna, nie dostała się do finału konkursu. Odpadła w pierwszym półfinale i nie awansowała, by zawalczyć o kryształowy mikrofon na głównej, finałowej imprezie. W szwedzkim Malmö została jednak do końca, gdzie dalej kibicowała innym uczestnikom konkursu. 68. edycję Eurowizji wygrało Nemo, osoba reprezentancka ze Szwajcarii z utworem „The Code”. 

Teraz Luna powróciła do Polski. Chociaż nie zajęła wysokiego miejsca, przywitano ją jak prawdziwą zwyciężczynię. Artystka nie mogła powstrzymać łez... 

Sprawdź też: Te wyniki nie są już dłużej tajne! Wiemy, które miejsce zajęła Luna w konkursie Eurowizji

Luna,Warszawa, 12.05.2024. Lotnisko im. F. Chopina.
Fot. Wojciech Olkusnik

Luna, Warszawa, 12.05.2024. Lotnisko im. F. Chopina 

Luna wróciła do Polski. Na lotnisku nie kryła łez

W niedzielę 12 maja Luna wróciła do Polski. Na lotnisku Chopina w Warszawie czekała ją jednak niemała niespodzianka: oprócz prawdziwego tłumu fanów na miejscu był także chór dziecięcy, który na przywitanie zaśpiewał jej piosenkę, z którą występowała w Malmö: „The Tower”. Artystka nie mogła pohamować łez i z całego serca podziękowała za takie piękne przywitanie. „Bardzo się cieszę z tego, że mogłam być na Eurowizji, że mogłam być tego częścią” mówiła po przylocie w rozmowie z dziennikarzem portalu pomponik.pl. 

Artystka dodała również kilka słów o półfinale. Jak mówiła, nie spodziewała się takiego obrotu wydarzeń. „Byłam naprawdę wtedy bardzo zaskoczona — to była bardzo naturalna, ludzka reakcja — popłynęły mi łzy, razem z całym teamem nie wierzyliśmy w to, co się stało” tłumaczyła.

Zobaczcie zdjęcia z powitania Luny na lotnisku!  

Czytaj także: Viki Gabor zaskoczyła wszystkich podczas Eurowizji. Była nie do poznania

Luna, Chór Artos, Warszawa, 12.05.2024. Lotnisko im. F. Chopina.
Fot. Wojciech Olkusnik

Luna, Chór dziecięcy Artos, Warszawa, 12.05.2024. Lotnisko im. F. Chopina 

Luna,Warszawa, 12.05.2024. Lotnisko im. F. Chopina.
Fot. Wojciech Olkusnik

Luna, Chór dziecięcy Artos, Warszawa, 12.05.2024. Lotnisko im. F. Chopina 

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 17.05.2024 r.]

TAGI #Eurowizja #Luna

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.