Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Lara Gessler opublikowała nowe ciążowe zdjęcie. Zdradziła też, jak zmieniło się jej ciało

Poród tuż tuż...

Rafał Kowalski 26 sierpnia 2020 10:42
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler i Piotr Szeląg już na przełomie września i października zostaną po raz pierwszy rodzicami. Córka Magdy Gessler stara się o siebie mocno dbać w ostatnich tygodniach ciąży i dlatego coraz mniej czasu spędza w mieście. Niedawno przyszła mama była widziana na mazurach, a kilka dni temu podzieliła się fotografią wykonaną w jednym z najlepszych zakopiańskich hoteli… Zdradziła też ile przytyła w ciąży.

Nowe zdjęcie Lary Gessler w ciąży

Na najnowszej fotografii opublikowanej na Instagramie Lary Gessler, popularna 31-latka pozuje w jacuzzi w pięknym niebieskim bikini. Wielbicielom miłośniczki wypieków nie umknął oczywiście fakt, że brzuszek gwiazdy znów jest większy, niż na poprzednich zdjęciach. Wiele osób komplementowało wygląd Lary, a ta grzecznie dziękowała. 

Gwiazda wielokrotnie mówiła, że czas oczekiwania na córkę ma służyć także jej. To dlatego tak często podróżuje do miejsc, w których czuje się doskonale. „Podczas pobytu na Mazurach mogłam skupić się na czytaniu, gotowaniu i obserwowaniu, jakie zmiany we mnie zachodzą”, opowiadała niedawno w TVN. A czy córka Magdy Gessler zastanawia się, jaką będzie mamą? „Nie. Myślę, że to jest tak atawistyczne i mamy to tak zakodowane w sobie, że po prostu wiemy. Wiadomo, że nie chcemy popełnić błędów naszych rodziców, ale to jest iluzja, bo i tak popełnimy własne. Dlatego wydaje mi się, że trzeba być po prostu dobrym człowiekiem, a wtedy będziesz też dobrą matką”, mówiła w tym samym wywiadzie.

Kiedy Lara Gessler ma termin porodu? Ile przytyła w ciąży?

Córka Magdy Gessler wielokrotnie wspominała o tym, że lekarze wskazali na termin porodu przełom września i października. Oznacza to, że już tylko 4-5 tygodni dzieli miłośniczkę wypieków od najszczęśliwszego dnia w jej życiu.

Przyszłej mamy nie opuszcza dobre samopoczucie. Gwiazda nie miała żadnych ciężkich dolegliwości, jakie występują czasem u kobiet w ciąży. Ze względu na idealny przebieg czasu oczekiwania na córeczkę i dobry humor ostatnio Lara Gessler zdecydowała się odpowiadać na pytania fanów. Zdradziła między innymi, że przytyła jak na razie 10 kilogramów.

Wierzymy, że Lara i Piotr świetnie sprawdzą się w roli rodziców. Trzymamy kciuki za ostatni miesiąc przed porodem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.