Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler zaskoczyła córkę! Nagrała dla Lary poruszające wideo 

,,Nie widziałam osoby tak zdyscyplinowanej i tak świadomej swojego porodu"

Olga Figaszewska 26 września 2020 16:59
Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Lara Gessler wraz ze swoim ukochanym, Piotrem Szelągiem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Cała rodzina nie posiad się z radości. I wszyscy nie mogą się doczekać, kiedy powitają małą kruszynkę. Lara Gessler była gościem sobotniego wydania Dzień Dobry TVN. Opowiedziała o swojej nowej książce, planach zawodowych i nowym etapie. Redakcja przygotowała dla niej niezwykłą niespodziankę, w którą wtajemniczona była jej mama, Magda Gessler!

Lara Gessler o książce i ciąży

Lara Gessler przygotowuje się do narodzin swojej córeczki. Maleństwo za chwilę przyjdzie na świat. Okres oczekiwania jest cudowny. Córka Magdy Gessler czuje się fantastycznie i wygląda zjawiskowo. Nie zwalniała też tempa. Właśnie na rynku ukazała się jej książka Orzechy i pestki. A jej autorka ma już pomysły na kolejne dwie! O twórczym procesie opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

„Nie ma żadnego napięcia. Nie ma nic z tych klasycznych dolegliwości ciążowych. Ani zmiany nastrojów, ani nudności. Nic mnie nie dotknęło”, wyznała Lara Gessler. Czy miała ciążowe zachcianki. „Świeże soki i owoce. W pewnym momencie miałam tak, że przez trzy tygodnie mogłam jeść lody codziennie”, mówiła.

Magda Gessler poruszająco o córce i wnuczce

Redakcja Dzień Dobry TVN przygotowała dla przyszłej mamy cudowną niespodziankę od Magdy Gessler.
Restauratorka nagrała dla swojej córki poruszające wideo.

„Lara, widać, że masz tu bardzo mało lat, bo jesteś bez kilku zębów. Wyglądasz najbardziej uroczo na świecie, można było cię zjeść”, mówiła wspominając dzieciństwo Lary. Magda Gessler pokazała też archiwalne fotografie!

Prowadząca Kuchennych rewolucji nie kryła swojego wzruszenia. „Myślę, że twoje maleństwo będzie równie urocze i do schrupania, a przede wszystkim bardzo przez was kochane. To co widzę, obserwując ciebie i twoje media społecznościowe, twoje zachowanie i wygląd, to ja jeszcze nie widziałam osoby tak zdyscyplinowanej i tak świadomej swojego porodu, bardzo naturalnego, z własną filozofią”, dodała.

Magda Gessler nie może się już doczekać, kiedy zobaczy swoją wnuczkę.

„Cieszę się, że prowadzisz swoją ciążę bardzo naturalnie i przy tym jesteś bardzo aktywna zawodowo, ale bardzo świadoma tego, co się będzie z tobą działo i co się dzieje w środku. Że twoje dziecko jest z Tobą już teraz, że twoja przyszła córeczka wie, że już jest z Tobą. Przez cały czas masz jakiś energetyczny i prawdziwy z nią kontakt. Ty i Piotr. Życzę ci, żeby było wszystko szczęśliwie i fajnie. Pełna łez wzruszenia mama ”, powiedziała.

Życzymy wszystkiego dobrego!  

Lara-Gessler-ciazowa-stylizacja-2020
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie ma jak u mamy 🥰☔️Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie🥕🍏🍽Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy - przypominający hiszpańskie lentejas - z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną♥️ Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć🙈🤷🏼‍♀️🦦😂 To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego😂 #kolacja #niemajakumamy #rodzina #familytime #love #dom #babyontheway #mumtobe2020 @magdagessler_official @piotr.szelag @tadeusz_muller

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.