Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler w mocnych słowach skomentowała sposób traktowania kobiet w ciąży

Co ją oburzyło?

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2020 12:59
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler za chwilę po raz pierwszy zostanie mamą. Cieszy się każdą chwilą. Gwiazda dzieli się fanami za pośrednictwem Instagrama swoimi przemyśleniami i uroczymi kadrami z najbliższymi. Teraz jako zwróciła uwagę na pewną ważną kwestię. Na Instastories poruszyła temat traktowania kobiet w ciąży.

Lara Gessler o traktowaniu kobiet w ciąży

Na przełomie września i października Lara Gessler powita na świecie swoją pociechę. Przyszła mama czuje się fantastycznie. A jej najbliżsi nie mogą się już doczekać, kiedy maleństwo do nich dołączy. Swojej dumy nie kryje Magda Gessler, która systematycznie dzieli się z obserwatorami zdjęciami córki. Z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat swojej wnuczki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamy i córki ♥️🥰🙆🏼‍♀️ #mama #mumtobe #mamyicórki #thirdtrimester Foto @piotr.szelag ✨

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

„Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie ”, mówiła Lara Gessler w rozmowie z JastrząbPost.

Tymczasem na Instagramie gwiazda postanowiła powiedzieć z czym jako kobieta w ciąży zmaga się na co dzień. Pokazała zdjęcie, na którym stoi w długiej kolejce. Okazuje się, że nikt jej nie przepuścił.

„Przepuszczanie kobiet w ciąży to mrzonki. Zdarzyło mi się to dopiero 2 razy. Chyba powinnam zacząć sapać ”, napisała w relacji z na Instagramie.

Z takimi sytuacjami mierzy się wiele kobiet. Nie chodzi tylko o kolejki, ale także o ustępowanie miejsca w środkach komunikacji.

Lara Gessler
Fot. Instagram Lary Gessler/screen za jastrząbpost.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.