Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler odpowiedziała na pytania fanów. Zdradziła, ile przytyła w ciąży

Gwiazda pokazała wspólne zdjęcia z córeczką

Olga Figaszewska 20 grudnia 2020 18:15
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler cieszy się macierzyństwem. Niedawno wraz z ukochanym mężem, Piotrem Szelągiem powitali na świecie córeczkę. Mała Nena rozczula wielbicieli gwiazdy na każdym wspólnym zdjęciu z mamą. A Lara Gessler chętnie dzieli się z fanami kolejnymi kadrami z maleństwem i odpowiada na ich pytania. Tym razem zdradziła, ile przytyła w trakcie ciąży.

Lara Gessler o macierzyństwie i córeczce

Pojawienie się na świecie córeczki zrewolucjonizowało jej życie. Lara Gessler świetnie radzi sobie w nowej roli. Bije od niej ogromny spokój i radość! 

Świeżo upieczona mama może liczyć na ogromne wsparcie rodziny. Wszyscy wyczekiwali momentu, kiedy maleństwo pojawi się na świecie. Zwłaszcza dumna babcia.

„Patrzę na moją córkę jak na pietę. Nigdy nie widziałam tak pięknej i tak nieprawdopodobnie zauroczonej, odmienionej i cudownej matki. Kolejny raz zakochałam się w swoim dziecku i jestem tym ogromnie wzruszona. Lara jest matką jak z bajki. Takich kobiet już nie ma. Ona ma w sobie tak ogromny spokój wewnętrzny! To jest niebywałe”, wspominała w rozmowie z Plejadą.pl Magda Gessler. 

Sama Lara Gessler często odpowiada na pytania fanów i porusza tematy tabu. Teraz było podobnie. Gwiazda zdradziła, że karmi córeczkę piersią. Zamieściła także wspólne zdjęcie z Neną.

Młoda mama wyznała, że w ciąży przytyła 14 kilogramów. Jedna z internautek zapytała Larę Gessler, jak czuje się z tym, że niedawno chodziła z brzuszkiem, a dziś jej córeczka ma już dwa miesiące.

„Mówiąc szczerze, już totalnie o tym nie myślę – prawie zapomniałam. Jestem tak zafascynowana Neną po tej stronie… To jest coś niesamowitego”, zdradziła gwiazda.

Na InstaStories szczęśliwa mama zdradziła także, że nie rozważała w ciąży porodu domowego. „Jednak, gdybym się zaraziła wolałabym rodzić w domu, niż w szpitalu covidowym”, dodała. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.