Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler wyjawiła imię swojej córeczki. Jest bardzo niespotykane!

To zaskakujący wybór!

Gabriela Czernecka 2 listopada 2020 13:41
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła córeczka. Radosną nowinę Lara Gessler i Piotr Szeląg ogłosili za pośrednictwem Instagrama. Początkowo nie wiadomo było, jak będzie miała na imię córka Lary Gessler. Para utrzymywała tę informację w tajemnicy. Dziś już wszystko jasne. Poznajcie szczegóły!

Imię córki Lary Gessler: Nena

Autorka Słodkiego Zielnika Lary i właścicielka Słodki Słony, Lara Gessler, kilka dni temu po raz pierwszy została mamą. Córka Magdy Gessler urodziła córeczkę. Już jakiś czas temu wyjawiła, że wraz z ukochanym wybrała imię dla swojego maluszka. „Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest”, wyznała w rozmowie z jastrzabpost.pl

Dziś już wiadomo, jak ma na imię córka Lary Gessler. Dziewczynce rodzice dali na imię Nena. Dodajmy, że Nena to imię pochodzenia hebrajskiego. Tę informację przekazała sama Lara na swoim Instagramie: „Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka Nena”, podpisała zdjęcie i urocze nagranie małej dziewczynki. Dodała także podziękowania za opiekę w czasie ciąży i porodu: „Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić♥️Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl 🌸✨ Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie”, pisze Lara Gessler.

Lara zdradziła nam, dlaczego wraz z mężem wybrali takie imię dla córeczki. Przeczytacie o tym tutaj>>

Pozostaje nam życzyć calej rodzince dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥰🐻🍒🕊Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło🥰Przyszła na świat nasza córeczka - Nena♥️🤱🏼 Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić♥️ Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl 🌸✨ Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie. #cześć #hello #hellobabygirl #nena #love #rodzina #family #mumanddad #mamatata @muppetshop @dollyglam_shop

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.