O TYM SIĘ MÓWI

Lana Rybus zachwyca nienaganną figurą kilka tygodni po porodzie! 

Jak udało jej się wrócić do formy w tak krótkim czasie?

Olga Figaszewska 27 grudnia 2018 15:55

Lana Rybus niedawno została mamą. Teraz żona Macieja Rybusa, piłkarza występującego w barwach rosyjskiego klubu Lokomotiw Moskwa zachwyca sylwetką na najnowszych fotografiach. Jak udało jej się po dwóch miesiącach odzyskać figurę?!

Jak Lana Rybus wróciła do idealnej sylwetki? 

Pod koniec października na świecie pojawił się synek Macieja Rybusa i jego żony, Lany. „Od dzisiaj jestem Tata <3 Niesamowite uczucie :)”, napisał szczęśliwy tata ogłaszając szczęśliwą wiadomość swoim fanom. Od tamtej pory małżeństwo cieszy się każdą chwilą ze swoim maleństwem. To były też dla nich pierwsze, tak wyjątkowe święta.

Nie da się ukryć, że Lana Rybus promienieje i macierzyństwo jej służy. Zauważyli to również internauci, którzy nie szczędzą jej komplementów.

Teraz Lana Rybus podzieliła się z nimi wymownym zdjęciem, na którym pozuje w bikini! Wygląda na prawdę rewelacyjnie! Świeżo upieczona mama w błyskawicznym tempie powróciła do formy! Po ciążowych krągłościach nie ma śladu. Modelka zachwyca nienaganną figurą. I aż trudno uwierzyć, że niedawno została mamą!

Zobacz, jak się prezentuje! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?