Kylie Minogue i Kylie Jenner MT
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

Kylie może być tylko jedna! Najmłodsza Kardashianka chce zastrzec imię. Ostra reakcja Kylie Minogue

Weronika Bruździak-Gębura 7 lutego 2017 15:15
Kylie Minogue i Kylie Jenner MT
Fot. Getty Images

Kylie Jenner chciała zastrzec swoje imię na terenie Stanów Zjednoczonych. Zaprotestowała jej imienniczka, Kylie Minogue, która pod swoim imieniem i nazwiskiem występuje od 38 lat. Na jej szczęście, amerykański urząd patentowy odrzucił wniosek Kardasianki.

 

Drugoplanowa gwiazdka vs światowej sławy artystka

„Kylie Jenner to drugoplanowa gwiazdka telewizyjna, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w podrzędnym telewizyjnym show. Jej zachowania spotkały się z wielokrotną krytyką przedstawicieli mniejszości rasowych i osób niepełnosprawnych, a w dodatku przejawia ona ekshibicjonistyczne zapędy, napisali w dokumentach przesłanych do sądu pawnicy Kylie Minogue. Piosenkarka złożyła je w lutym 2016 roku. A jak ona została przedstawiona?

 

„Światowej sławy artystka, działaczka humanitarna, zaangażowana w działania przeciwko rakowi piersi”.

 

W dokumentach zaznaczono też, że Kylie Minogue posiada już znaki towarowe związane ze słowem „KYLIE”, jak chociażby stronę internetową www.kylie.com.

 

Internet zareagował

Jednocześnie artystka zamieściła wymownego tweeta, w którym napisała „Hello... Mam na imię KYLIE”.

Zresztą, fani piosenkarki na Twitterze również mocno zaangażowali się w jej spór z Kardashianką. Licznie komentowali całe zajście, stworzyli nawet specjalny hashtag #TeamMinogue (ang. - drużyna Minogue). Pewna amerykańska firma postanowiła nawet na tym zarobić i wyprodukowała okolicznościowe koszulki.

Urząd odrzucił wniosek Jenner

Kylie Jenner wpadła na ten pomysł w kwietniu zeszłego roku. Chciała w ten sposób zabezpieczyć swój kosmetyczny biznes, czyli markę Kylie Cosmetics, dzięki której została niedawno nazwana „drugą najbogatszą Kardashianką” przez magazyn „Forbes”.

 

Kilka dni temu okazało się, że Kylie Minogue może spać spokojnie, bo amerykański urząd patentowy odrzucił wniosek najmłodszej Kardashianki.

 

Polecamy też: Kylie Jenner wciąż zaprzecza, że ingeruje w swój wygląd. Przypominamy, jak zmieniała się przez lata​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?