Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Nieznane kulisy rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha! Aktor był niemile zaskoczony...

To szokujące, na co zdecydowała się jego żona

Rafał Kowalski 17 września 2019 17:31
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News

Miley Cyrus zakończyła małżeństwo z Liamem Hemsworthem i zamieniła je na związek z kobietą. „Mogę z dumą o sobie powiedzieć, nie jestem kłamcą. Kochałam Liama i będę go kochać, ale podjęłam jedyną słuszną decyzje dla samej siebie”, pisała artystka w sieci. Najnowsze informacje zebrane przez portal PageSix wskazują jednak na to, że Miley Cyrus oszukała byłego ukochanego.

Liam Hemsworth dowiedział się o separacji z internetu?

Dziennikarze Page Six dotarli do współpracownika aktora, który twierdzi, że był on mocno zdziwiony, kiedy dowiedział się z mediów, że podjął decyzję o separacji z żoną. Oczywiście Liam Hemsworth wiedział, że w jego małżeństwie dzieje się źle, ale próbował to naprawić. Niestety, nie tylko nie osiągnął pozytywnego rezultatu, ale też nie został prawdopodobnie poinformowany osobiście przez Miley, że to koniec.

Taki przebieg wydarzeń byłby dziwny o tyle, że w mediach pojawiło się oświadczenie od rzecznika pary, skonstruowane tak, jak gdyby małżonkowie wspólnie podjęli decyzję o separacji „Wciąż ewoluując, zmieniając się jako partnerzy i osoby, zdecydowali, że to jest najlepsze wyjście, jednocześnie będą koncentrować się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt, które są ich wspólną własnością. Prosimy o uszanowanie ich prywatności”, brzmiały słowa cytowane przez wszystkie światowe media.

Czy naprawdę piosenkarka poinformowała opinię publiczną o końcu małżeństwa za plecami męża? A może informator Page Six pomylił pewne fakty..? Ocenę pozostawiamy Wam. 

Miley Cyrus, Liam Hemsworth, ślub
Fot. Instagram/Miley Cyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.