Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Nieznane kulisy rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha! Aktor był niemile zaskoczony...

To szokujące, na co zdecydowała się jego żona

Rafał Kowalski 17 września 2019 17:31
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News

Miley Cyrus zakończyła małżeństwo z Liamem Hemsworthem i zamieniła je na związek z kobietą. „Mogę z dumą o sobie powiedzieć, nie jestem kłamcą. Kochałam Liama i będę go kochać, ale podjęłam jedyną słuszną decyzje dla samej siebie”, pisała artystka w sieci. Najnowsze informacje zebrane przez portal PageSix wskazują jednak na to, że Miley Cyrus oszukała byłego ukochanego.

Liam Hemsworth dowiedział się o separacji z internetu?

Dziennikarze Page Six dotarli do współpracownika aktora, który twierdzi, że był on mocno zdziwiony, kiedy dowiedział się z mediów, że podjął decyzję o separacji z żoną. Oczywiście Liam Hemsworth wiedział, że w jego małżeństwie dzieje się źle, ale próbował to naprawić. Niestety, nie tylko nie osiągnął pozytywnego rezultatu, ale też nie został prawdopodobnie poinformowany osobiście przez Miley, że to koniec.

Taki przebieg wydarzeń byłby dziwny o tyle, że w mediach pojawiło się oświadczenie od rzecznika pary, skonstruowane tak, jak gdyby małżonkowie wspólnie podjęli decyzję o separacji „Wciąż ewoluując, zmieniając się jako partnerzy i osoby, zdecydowali, że to jest najlepsze wyjście, jednocześnie będą koncentrować się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt, które są ich wspólną własnością. Prosimy o uszanowanie ich prywatności”, brzmiały słowa cytowane przez wszystkie światowe media.

Czy naprawdę piosenkarka poinformowała opinię publiczną o końcu małżeństwa za plecami męża? A może informator Page Six pomylił pewne fakty..? Ocenę pozostawiamy Wam. 

Miley Cyrus, Liam Hemsworth, ślub
Fot. Instagram/Miley Cyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.