Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Nieznane kulisy rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha! Aktor był niemile zaskoczony...

To szokujące, na co zdecydowała się jego żona

Rafał Kowalski 17 września 2019 17:31
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News

Miley Cyrus zakończyła małżeństwo z Liamem Hemsworthem i zamieniła je na związek z kobietą. „Mogę z dumą o sobie powiedzieć, nie jestem kłamcą. Kochałam Liama i będę go kochać, ale podjęłam jedyną słuszną decyzje dla samej siebie”, pisała artystka w sieci. Najnowsze informacje zebrane przez portal PageSix wskazują jednak na to, że Miley Cyrus oszukała byłego ukochanego.

Liam Hemsworth dowiedział się o separacji z internetu?

Dziennikarze Page Six dotarli do współpracownika aktora, który twierdzi, że był on mocno zdziwiony, kiedy dowiedział się z mediów, że podjął decyzję o separacji z żoną. Oczywiście Liam Hemsworth wiedział, że w jego małżeństwie dzieje się źle, ale próbował to naprawić. Niestety, nie tylko nie osiągnął pozytywnego rezultatu, ale też nie został prawdopodobnie poinformowany osobiście przez Miley, że to koniec.

Taki przebieg wydarzeń byłby dziwny o tyle, że w mediach pojawiło się oświadczenie od rzecznika pary, skonstruowane tak, jak gdyby małżonkowie wspólnie podjęli decyzję o separacji „Wciąż ewoluując, zmieniając się jako partnerzy i osoby, zdecydowali, że to jest najlepsze wyjście, jednocześnie będą koncentrować się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt, które są ich wspólną własnością. Prosimy o uszanowanie ich prywatności”, brzmiały słowa cytowane przez wszystkie światowe media.

Czy naprawdę piosenkarka poinformowała opinię publiczną o końcu małżeństwa za plecami męża? A może informator Page Six pomylił pewne fakty..? Ocenę pozostawiamy Wam. 

Miley Cyrus, Liam Hemsworth, ślub
Fot. Instagram/Miley Cyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.