Heidi Klum
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI!

Kulisy rozstania Heidi Klum i Vito Schnabela. Co poróżniło modelkę z młodszym o 13 lat kolekcjonerem dzieł sztuki?

Gabriela Czernecka 13 października 2017 06:55
Heidi Klum
Fot. Getty Images

Heidi Klum i Vito Schnabel rozstali się! Para po trzech latach postanowiła zakończyć swój związek. Jedni mówią, że to wszystko przez romans milionera z tajemniczą brunetką, a inni, że zbyt dużo nieporozumień rodziła różnica wieku między nimi. Co było powodem rozstania pary?

Polecamy: Heidi Klum zaprojektowała kolekcję ubrań dla… znanej sieci sklepów! Zgadniecie której?

Heidi Klum nie ma szczęścia w miłości

Tak to zwykle bywa - gdy kwitnie życie zawodowe, nie najlepiej dzieje się w życiu uczuciowym. Niestety tak jest właśnie w przypadku Heidi Klum. „Heidi & The City” to nazwa pierwszej odsłony kolekcji przygotowanej przez światowej sławy modelkę specjalnie dla sieci Lidl. W przeciwieństwie do życia zawodowego Heidi Klum w życiu prywatnym gwiazdy nie dzieje się najlepiej. Modelka postanowiła zerwać z młodszym o trzynaście lat miliarderem, Vito Schnabelem. Para spotykała się od 2014 roku. Bardzo często widywani byli w Nowym Jorku, gdyż to właśnie stamtąd pochodzi Schnabel. Niestety Heidi Klim i Vito Schnabel rozstali się. Dlaczego? 

Polecamy: TYLKO NAM top modelka Heidi Klum opowiedziała o najnowszym projekcie! Jesteście ciekawi jak wyglądał świat mody, kiedy zaczynała karierę?

Narkotyki i zdrada, czyli powody rozstania Heidi Klum z milionerem 

Heidi Klum o związku z Vito jeszcze jakiś czas temu mówiła: „Nie chodzi o wiek. Mamy niesamowite połączenie, świetnie się razem bawimy i kochamy się nawzajem. Nie ma znaczenia, co mówią ludzie. Kiedy zamykasz drzwi w swoim domu, spędzacie razem niesamowity czas, naprawdę wszystko to ma znaczenie” - powiedziała w rozmowie z magazynem Ocean Drive. Niestety okazuje się, że związek Heidi i Vito odchodzi w zapomnienie. Już kilka miesięcy temu pojawiły się niepokojące plotki na temat łączących ich relacji. Vito Schnabel został przyłapany na wspólnym imprezowaniu z tajemniczą brunetką. Brytyjska prasa opublikowała wówczas zdjęcia, na których widać, że facet Heidi Klum obejmuje i całuje w taksówce ciemnowłosą dziewczynę. Wówczas milioner oburzony fałszywymi publikacjami postanowił wydać nawet oświadczenie w tej sprawie. „Zarzuty pod moim adresem to całkowite nieporozumienie. Nie zrobiłem nic złego. Zwyczajnie odwoziłem do domu moją przyjaciółkę i życzyłem jej dobrej nocy, dając jej buziaka na pożegnanie. Potem każde z nas wróciło do siebie”, powiedział dla magazynu People.

Niedawno pojawiły się także plotki, że powodem rozstania Heidi Klum z milionerem był przestępczy epizod w jego życiu. Niespełna miesiąc temu na jaw wyszło, że podczas jednego z rockowych festiwali w Stanach Zjednoczonych, policjanci znaleźli przy milionerze dużą ilość grzybów halucynogennych. Heidi Klum ogłaszając rozstanie z kolekcjonerem sztuki Vito Schnabelem nie odniosła się do tych rewelacji:  „Uważam, że ważne jest, aby zastanowić się nad swoim statusem związku”, powiedziała dla serwisu people. Ponoć jednym z powodów rozstania była problemy wpływ miał fakt, że razem nie mieszkają, a modelka skupia się głównie na dzieciach, które są dla niej najważniejsze. Od samego początku mówiono, że Heidi i Vito kompletnie do siebie nie pasują. Para wielokrotnie rozstawała się i wracała do siebie. Czy tym razem to definitywne rozstanie?

Polecamy: Seksowna Heidi Klum reklamuje własną kolekcję bielizny! Jak wypadła?

TAGI #Heidi Klum

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.