Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ashton Kutcher ujawnił intymne kulisy rozstania z Demi Moore!

Sprawdźcie, co mu pomogło przeżyć rozwód!

Sabina Zięba 26 lutego 2018 09:00
Fot. East News

Jeszcze kilka lat temu cały świat żył związkiem Demi Moore i Ashtona Kutchera. Wiele osób nie wierzyło w ich szczęście przez wzgląd na dużą różnicę wieku - była żona Bruce'a Willisa jest starsza od aktora o 16 lat i wychowuje trójkę dzieci. Jednak wbrew wszystkiemu para zaczęła się spotykać w 2003 roku i już po dwóch latach wzięła ślub. Niestety ich małżeństwo przetrwało jedynie 6 lat, po których to ogłoszono separację. Powodem rozstania była domniemana zdrada Ashtona z aktorką Sarą Leal. Okazuje się jednak, że również on bardzo przeżył ten miłosny zawód...

Kulisy rozstania Demi Moore i Ashtona Kutchera

Po tym, gdy młoda aktorka ujawniła przed mediami romans, który miał mieć miejsce pomiędzy nią, a samym Kutcherem, 17 listopada 2011 roku Moore ogłosiła koniec małżeństwa. Następnie para przez rok pozostawała w separacji, a 21 grudnia 2012 w Los Angeles Kutcher złożył pozew rozwodowy, przytaczając różnice nie do pogodzenia. Rozwód został przeprowadzony do końca 27 listopada 2013.

Nie była to dla niego łatwa decyzja. Ostatnio w programie Armchair Expert wyjawił: „Tuż po tym, jak się rozwiodłem, wybrałem się na tydzień sam w góry. Zostawiłem komputer, telefon i wszystko... Miałem ze sobą tylko notatnik, długopis, wodę i herbatę – na cały tydzień”. Dodał również, że podczas jego siedmiodniowej „duchowej” wycieczki zaczął odczuwać silne skutki płynnej diety. Żartował: „Drugiego dnia pojawiły się halucynacje, to było fantastyczne”. Serwis PageSix.com informował także, że oprócz diety i samotności w celu poradzenia sobie z rozwodem Ashton praktykował tai-chi. Postanowił też napisać i wysłać list z przeprosinami do każdej swojej byłej partnerki, którą zranił. Uważacie, że to dobre sposoby na gojenie ran po rozstaniu?  

Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.