Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ashton Kutcher ujawnił intymne kulisy rozstania z Demi Moore!

Sprawdźcie, co mu pomogło przeżyć rozwód!

Sabina Zięba 26 lutego 2018 09:00
Fot. East News

Jeszcze kilka lat temu cały świat żył związkiem Demi Moore i Ashtona Kutchera. Wiele osób nie wierzyło w ich szczęście przez wzgląd na dużą różnicę wieku - była żona Bruce'a Willisa jest starsza od aktora o 16 lat i wychowuje trójkę dzieci. Jednak wbrew wszystkiemu para zaczęła się spotykać w 2003 roku i już po dwóch latach wzięła ślub. Niestety ich małżeństwo przetrwało jedynie 6 lat, po których to ogłoszono separację. Powodem rozstania była domniemana zdrada Ashtona z aktorką Sarą Leal. Okazuje się jednak, że również on bardzo przeżył ten miłosny zawód...

Kulisy rozstania Demi Moore i Ashtona Kutchera

Po tym, gdy młoda aktorka ujawniła przed mediami romans, który miał mieć miejsce pomiędzy nią, a samym Kutcherem, 17 listopada 2011 roku Moore ogłosiła koniec małżeństwa. Następnie para przez rok pozostawała w separacji, a 21 grudnia 2012 w Los Angeles Kutcher złożył pozew rozwodowy, przytaczając różnice nie do pogodzenia. Rozwód został przeprowadzony do końca 27 listopada 2013.

Nie była to dla niego łatwa decyzja. Ostatnio w programie Armchair Expert wyjawił: „Tuż po tym, jak się rozwiodłem, wybrałem się na tydzień sam w góry. Zostawiłem komputer, telefon i wszystko... Miałem ze sobą tylko notatnik, długopis, wodę i herbatę – na cały tydzień”. Dodał również, że podczas jego siedmiodniowej „duchowej” wycieczki zaczął odczuwać silne skutki płynnej diety. Żartował: „Drugiego dnia pojawiły się halucynacje, to było fantastyczne”. Serwis PageSix.com informował także, że oprócz diety i samotności w celu poradzenia sobie z rozwodem Ashton praktykował tai-chi. Postanowił też napisać i wysłać list z przeprosinami do każdej swojej byłej partnerki, którą zranił. Uważacie, że to dobre sposoby na gojenie ran po rozstaniu?  

Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.