Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka
O TYM SIĘ MÓWI

Jakub Rzeźniczak zachwycił fanów romantycznym zdjęciem z ukochaną!

Fani porównują go do... Jamesa Bonda!

Olga Figaszewska 23 września 2020 10:21
Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczka zamieścił na Instagramie nowe zdjęcie z ukochaną! Para stanęła przed obiektywem fotografa, a efekty zauroczyły fanów sportowca. Niektórzy porównują go do.. Jamesa Bonda!

Jakub Rzeźniczak niczym James Bond w sesji zdjęciowej

Od kilku miesięcy Jakub Rzeźniczak tworzy szczęśliwy związek z byłą uczestniczką Top Model. Magdalena Stępień skradła serce sportowca. Para nie ukrywa swojej miłości. W mediach społecznościowych publikują wspólne zdjęcia. Romantyczne kadry zachwycają fanów piłkarza.

Teraz Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wzięli udział w sesji zdjęciowej. Kadr zrobił ogromne wrażenie na wielbicielach. „My❤️”, podpisał zdjęcie sportowiec. I w hasztagach nawiązał do postaci słynnego agenta 007.

I trudno się z tym nie zgodzić. W komentarzach od razu pojawiły się głosy, że sportowiec wygląda, jak… Daniel Craig!

#JamesBond 007 🔥”, „Obłędne zdjęcie i wy piękni ”, „Jak Bond James Bond 😁👍😊 ”, „Obłędne zdjęcie i wy piękni 🔥🔥🔥 ”, „Daniel Craig?”. 

,,Troszkę podobny", odpisał na jeden z komentarz sportowiec.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.