Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka
O TYM SIĘ MÓWI

Jakub Rzeźniczak zachwycił fanów romantycznym zdjęciem z ukochaną!

Fani porównują go do... Jamesa Bonda!

Olga Figaszewska 23 września 2020 10:21
Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczka zamieścił na Instagramie nowe zdjęcie z ukochaną! Para stanęła przed obiektywem fotografa, a efekty zauroczyły fanów sportowca. Niektórzy porównują go do.. Jamesa Bonda!

Jakub Rzeźniczak niczym James Bond w sesji zdjęciowej

Od kilku miesięcy Jakub Rzeźniczak tworzy szczęśliwy związek z byłą uczestniczką Top Model. Magdalena Stępień skradła serce sportowca. Para nie ukrywa swojej miłości. W mediach społecznościowych publikują wspólne zdjęcia. Romantyczne kadry zachwycają fanów piłkarza.

Teraz Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wzięli udział w sesji zdjęciowej. Kadr zrobił ogromne wrażenie na wielbicielach. „My❤️”, podpisał zdjęcie sportowiec. I w hasztagach nawiązał do postaci słynnego agenta 007.

I trudno się z tym nie zgodzić. W komentarzach od razu pojawiły się głosy, że sportowiec wygląda, jak… Daniel Craig!

#JamesBond 007 🔥”, „Obłędne zdjęcie i wy piękni ”, „Jak Bond James Bond 😁👍😊 ”, „Obłędne zdjęcie i wy piękni 🔥🔥🔥 ”, „Daniel Craig?”. 

,,Troszkę podobny", odpisał na jeden z komentarz sportowiec.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.