Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka
O TYM SIĘ MÓWI

Jakub Rzeźniczak zachwycił fanów romantycznym zdjęciem z ukochaną!

Fani porównują go do... Jamesa Bonda!

Olga Figaszewska 23 września 2020 10:21
Kuba Rzeźniczak
Fot. Instagram Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczka zamieścił na Instagramie nowe zdjęcie z ukochaną! Para stanęła przed obiektywem fotografa, a efekty zauroczyły fanów sportowca. Niektórzy porównują go do.. Jamesa Bonda!

Jakub Rzeźniczak niczym James Bond w sesji zdjęciowej

Od kilku miesięcy Jakub Rzeźniczak tworzy szczęśliwy związek z byłą uczestniczką Top Model. Magdalena Stępień skradła serce sportowca. Para nie ukrywa swojej miłości. W mediach społecznościowych publikują wspólne zdjęcia. Romantyczne kadry zachwycają fanów piłkarza.

Teraz Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wzięli udział w sesji zdjęciowej. Kadr zrobił ogromne wrażenie na wielbicielach. „My❤️”, podpisał zdjęcie sportowiec. I w hasztagach nawiązał do postaci słynnego agenta 007.

I trudno się z tym nie zgodzić. W komentarzach od razu pojawiły się głosy, że sportowiec wygląda, jak… Daniel Craig!

#JamesBond 007 🔥”, „Obłędne zdjęcie i wy piękni ”, „Jak Bond James Bond 😁👍😊 ”, „Obłędne zdjęcie i wy piękni 🔥🔥🔥 ”, „Daniel Craig?”. 

,,Troszkę podobny", odpisał na jeden z komentarz sportowiec.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.