Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

„Sercem z Tobą!”, „Też przeżyłam swoją tragedię”, „Jesteś głosem Piotrka...”

Tak gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Rafał Kowalski 7 października 2019 20:55
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Od czasu tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona Agnieszka dwa razy opublikowała post na swoim Instagramie. Za pierwszym razem, dziennikarka podziękowała wszystkim bliskim, którzy byli i są z nią w trudnym dla niej okresie, a także życzyła powodzenia nowej prowadzącej program Big Brother. Za drugim zaś razem, wczoraj, prezenterka skierowała do mediów, które szerzą nieprawdziwe informacje, apel. To właśnie pod tym postem Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny otrzymała ogrom wsparcia od kolegów i koleżanek z pracy.

Słowa otuchy od gwiazd dla Agnieszki Woźniak-Starak

Przypomnijmy, że we wczorajszym poście żona Piotra Woźniaka-Staraka wyraziła smutek z powodu wymyślenia przez dziennikarzy jednego z dzienników informacji o tym, jakoby miała złożyć w prokuraturze pełne emocji zeznania. Dziennikarka zaprzeczyła też informacji podanej przez ten sam tytuł, że będzie promować ostatni film ukochanego na świecie. Przy okazji gwiazda TVN wyjaśniła, jak naprawdę wyglądał jej ostatni wieczór spędzony z tragicznie zmarłym mężem. „17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę”, napisała na Instagramie.

Pod wpisem wiele gwiazd napisało dla Agnieszki kilka słów otuchy. „Agnieszko, swoją tragedię przeżyłam ponad 23 lata temu. Tylko czas i spokój ukoi Twój ból. Zatem nie czytaj i nie słuchaj. To nie jest ważne! Ty, Rodzina i bliscy (ci dalsi i bardzo bliscy) są dla Ciebie ważni. Bądź z nimi, proś o pomoc, gdy potrzebujesz, otaczaj się tylko dobrymi i pozytywnymi ludźmi. Przeżywaj ten czas po swojemu, bo każdy przechodzi go inaczej. Doszłam do siebie po kilku latach. Będzie łatwiej i lepiej, tam - gdzieś jest światełko, które odnajdziesz. Tego Ci życzę z całego serca. Ja je znalazłam! Dbaj o zdrowie i siebie”, napisała Bogna Sworowska. „Cóż, o to samo prosiłam media, jak wydarzyła się Wasza tragedia. Napisałam, że żałoba potrzebuje ciszy. Wsparło to kilkadziesiąt tysięcy ludzi, lubiąc ten post. Nie wiem, czy przeczytasz mój komentarz, bo masz ich tysiące, ale nie ma świętości ani tragedii, nie ma wymiaru, którego media nie poświęcą dla pieniędzy. To klikanie przelicza się na monety. Za kilka srebrników sprzedawali Boga... czym w tym kontekście jest człowiek i jego cierpienie?”, dodała Ewa Minge.

Swoją cegiełkę wsparcia dołożyła też m.in. Hanna Lis. „Nie mają szacunku, więc hieny nie pójdą do domu. Ale zwykli ludzie, znajomi i nieznajomi, wiedzą, że piszesz to nie tylko, ani nie przede wszystkim w imieniu swojej rodziny. Jesteś głosem Piotrka. Jeśli ktoś tego nie czuje i nie rozumie, to znaczy, że nie czuje i nie rozumie niczego”, napisała dziennikarka. „Szacunek Aga. Za to, że dajesz radę i za to, że czasami nie...”, dopisała z kolei Sara Boruc.

Znak współczucia zostawili też między innymi: Anna Lewandowska, Robert Biedroń, Mariusz Brzozowski, Baron, Gosia Ohme, Łukasz Jemioł, Małgosia Rozenek-Majdan, Joanna Przetakiewicz, Joanna Koroniewska, Paulina Krupińska czy Leszek Stanek.

Mamy nadzieję, że Agnieszce Woźniak-Starak choć trochę pomagają słowa otuchy od gwiazd, ale i historie zwykłych ludzi, którzy tak jak ona przeżyli podobną tragedię. Bliskim zmarłego reżysera wysyłamy morze dobrej energii i życzenia spokoju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Piotr Woźniak-Starak instagram
Fot. Instagram @pwsas

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.