Fot. East News
Królewskie życie

Księżna Diana rozmawiała o swojej śmierci, a książę Harry wszystko słyszał! 

Wiedział, że matka umrze?

Monika Katarzyna Krupska 27 listopada 2018 10:01
Fot. East News

Choć minęło ponad 20 lat od śmierci księżnej Diany, to teorie spiskowe na ten temat wciąż nie milkną. Miliony fanów na całym świecie za śmierć królowej ludzki serc obwiniają na zmianę księcia Karola, królową Elżbietę lub w końcu godzą się na fakt, że był to nieszczęśliwy wypadek. W tragedię były zamieszane również władze Stanów Zjednoczonych. Według kolejnej teorii za rzekomym zamachem stał rząd USA. Choć „winnych” wciąż nie brakuje, to jak zdradza autorka książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej Katie Nicholl księżna wiedziała o wypadku samochodowym. Dlaczego zatem wsiadła do auta?

Księżna Diana wiedziała o swojej śmierci? 

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. 21 lat temu matka Harry'ego i Williama uciekała przez paparazzi. Dokładnie 24 minuty po północy mercedes, którym jechała z ówczesnym partnerem, Dodim Al-Fayedem uderzył w filar tunelu Pont de l'Alma w Paryżu. Nikt nie miał zapiętych pasów. Na miejscu zginął Dodi, natomiast księżna w stanie krytycznym trafiła do szpitala, gdzie o godzinie 4 nad ranem również zmarła.

Według Katie Nicholl, autorki książęk o rodzinie królewskiej księżna Diana wiedziała o wypadku, jednak nie przypuszczała, że śmierć dotyczy jej. Synowa królowej Elżbiety była w stałym kontakcie z wróżką, a ta pewnego razu miała jej przepowiedzieć, że widzi wypadek samochodowy. Simone Simmons nie zrobiła jednak tego dyskretnie, bo okazało się że wszystko słyszał książę Harry! Nastolatek miał powtórzyć wróżbę swojemu przyjacielowi, choć nie była ona dokładna. 

Simmons powiedziała Dianie, że widzi nieznany samochód, w którym jadą cztery osoby. „Wypadek? Kto będzie miał wypadek?” spytała Diana. „Nie wiem", odpowiedziała Simone. „Widzę cztery osoby w samochodzie i okropny wypadek. Nie mam pojęcia, kim są ci ludzie”, tak miała brzmieć rozmowa.  

Wierzycie, że księżna korzystała z usług wróżki? Czy kiedyś dowiemy się prawdy?  

Książę William, książę Harry, księżna Diana, 1989 rok
Fot. East News

Fot. Pinterest / Instagram

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.