Fot. East News
Królewskie życie

Księżna Diana rozmawiała o swojej śmierci, a książę Harry wszystko słyszał! 

Wiedział, że matka umrze?

Monika Katarzyna Krupska 27 listopada 2018 10:01
Fot. East News

Choć minęło ponad 20 lat od śmierci księżnej Diany, to teorie spiskowe na ten temat wciąż nie milkną. Miliony fanów na całym świecie za śmierć królowej ludzki serc obwiniają na zmianę księcia Karola, królową Elżbietę lub w końcu godzą się na fakt, że był to nieszczęśliwy wypadek. W tragedię były zamieszane również władze Stanów Zjednoczonych. Według kolejnej teorii za rzekomym zamachem stał rząd USA. Choć „winnych” wciąż nie brakuje, to jak zdradza autorka książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej Katie Nicholl księżna wiedziała o wypadku samochodowym. Dlaczego zatem wsiadła do auta?

Księżna Diana wiedziała o swojej śmierci? 

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. 21 lat temu matka Harry'ego i Williama uciekała przez paparazzi. Dokładnie 24 minuty po północy mercedes, którym jechała z ówczesnym partnerem, Dodim Al-Fayedem uderzył w filar tunelu Pont de l'Alma w Paryżu. Nikt nie miał zapiętych pasów. Na miejscu zginął Dodi, natomiast księżna w stanie krytycznym trafiła do szpitala, gdzie o godzinie 4 nad ranem również zmarła.

Według Katie Nicholl, autorki książęk o rodzinie królewskiej księżna Diana wiedziała o wypadku, jednak nie przypuszczała, że śmierć dotyczy jej. Synowa królowej Elżbiety była w stałym kontakcie z wróżką, a ta pewnego razu miała jej przepowiedzieć, że widzi wypadek samochodowy. Simone Simmons nie zrobiła jednak tego dyskretnie, bo okazało się że wszystko słyszał książę Harry! Nastolatek miał powtórzyć wróżbę swojemu przyjacielowi, choć nie była ona dokładna. 

Simmons powiedziała Dianie, że widzi nieznany samochód, w którym jadą cztery osoby. „Wypadek? Kto będzie miał wypadek?” spytała Diana. „Nie wiem", odpowiedziała Simone. „Widzę cztery osoby w samochodzie i okropny wypadek. Nie mam pojęcia, kim są ci ludzie”, tak miała brzmieć rozmowa.  

Wierzycie, że księżna korzystała z usług wróżki? Czy kiedyś dowiemy się prawdy?  

Książę William, książę Harry, księżna Diana, 1989 rok
Fot. East News

Fot. Pinterest / Instagram

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.