Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander, VIVA! maj 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Baranowski odwiedził ukochaną żonę, Bogumiłę Wander

„Jest w bardzo dobrej formie fizycznej”

Olga Figaszewska 17 grudnia 2020 11:15
Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander, VIVA! maj 2018
Fot. Olga Majrowska

Pandemia koronawirusa rozdzieliła Krzysztofa Baranowskiego i jego żonę, Bogumiłę Wander. Była prezenterka od dwóch lat przebywa w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie pod Warszawą. Cierpi na chorobę Alzheimera. W związku z obostrzeniami Krzysztof Baranowski nie mógł jej odwiedzać. Na szczęście małżonkowie w końcu mogli się spotkać.

Krzysztof Baranowski odwiedził ukochaną żonę. Jak czuje się Bogumiła Wander?

Bogumiła Wander zawsze mogła liczyć na wsparcie i troskę ukochanego. Od 40 lat byli nierozłączni. Kiedy choroba zaczęła postępować, prezenterka znalazła się pod opieką specjalistów. Od dwóch lat przebywa w ośrodku. Krzysztof Baranowski regularnie odwiedzał żonę. Niestety, przez pandemię koronawirusa nie mógł się z nią widywać. Kierownictwo ośrodka wprowadziło obostrzenia, które zakazywały wizyt najbliższych.

„Moja żona jest już drugi rok pod dobrą opieką lekarzy. Przed pandemią odwiedzałem ją regularnie w ośrodku, ale niestety pandemia nas rozdzieliła i nie mogę tam się pojawiać”, mówił Krzysztof Baranowski w rozmowie z Faktem.

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski w sesji zdjęciowej VIVY!  w 2018 roku:

Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander, VIVA! maj 2018
Fot. Olga Majrowska

Małżonkowie przez dłuższy czas nie mieli ze sobą nawet kontaktu telefonicznego. „Niestety nie mam takiej możliwości, ale rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku”, mówił żeglarz.

W rozmowie z Plejadą, Krzysztof Baranowski wyznał teraz, że po kilku miesiącach udało mu się spotkać z żoną. Zdradził także, w jakim stanie jest Bogumiła Wander.

„Właśnie widziałem się z żoną. Nagle przed świętami kierownictwo ośrodka poluzowało obostrzenia i mogłem się z nią zobaczyć. Muszę stwierdzić, że jest w bardzo dobrej formie fizycznej, co od razu podkreślam. Natomiast umysłowo... To już inny świat, nad czym boleję, ale nie mam wpływu ”, wyznał. 

Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander, VIVA! maj 2018
Fot. Olga Majrowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.