Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Pierwszy poważny kryzys w małżeństwie Justina Biebera i Hailey Baldwin!

Justin wciąż czuje coś do Seleny Gomez?

Olga Figaszewska 6 grudnia 2018 07:55
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Małżeństwo Justina Biebera i Hailey Baldwin przechodzi pierwszy poważny kryzys?! Wydawało się, że nic już nie jest w stanie zakłócić ich spokoju… A jednak. Okazuje się, że zakochani pokłócili się o… Selenę Gomez! Czy wokalista wciąż  darzy byłą dziewczynę uczuciem?

Kłótnia Justina Biebera i Hailey Baldwin

Selena Gomez mocno przeżyła rozstanie z Justinem Bieberem. Zwłaszcza, że zaledwie kilka miesięcy później ożenił się z „miłością swojego życia”, modelką, Hailey Baldwin. Wkrótce po tym Gomez podupadła na zdrowiu, trafiła do szpitala psychiatrycznego i przeszła załamanie nerwowe. Na szczęście najbliżsi gwiazdy uważają, że czuje się już całkiem dobrze i przepracowała swoją traumę.

„Nadal o nim myśli, ale coraz rzadziej. W końcu ruszyła dalej, a jej obsesja skończyła się. Mimo to nie lubi o nim rozmawiać, więc jej znajomi unikają tematu Hailey. Jest szczęśliwa i czeka na nową miłość”, donosi serwis Hollywoodlife.

Jednak źródła jej problemów zdrowotnych należy szukać zupełnie gdzieś indziej. Na kilka dni przed trafieniem do szpitala, lekarze odkryli, że gwiazda ma leukopenię czyli chorobę, która charakteryzuje się niską liczbą białych krwinek. Prawdopodobnie, w dużym stopniu to ona wywołała załamanie u gwiazdy.

Teraz zagraniczne media spekulują, że między Justinem i Hailey nie dzieje się najlepiej. Wokalista pokłócił się z żoną w jednej z kawiarni. W złości opuścił Hailey wychodząc z knajpy. Świadkami ich sprzeczki byli paparazzi, którym udało się uchwycić drażliwy moment w kadrze. Zaskakuje jednak fakt, że powodem sprzeczki była… Selena Gomez.

Okazuje się, że Baldwin zaczęła zapisała się na zajęcia z jogi w tym samym klubie fitness w Hollywood Hills, do którego chodzi również była miłość Justina. Wokalista obawia się, że któregoś dnia przypadkowo mogłyby się spotkać. A wszyscy zdają sobie sprawę, jak destruktywnie mogłoby to odbić się na zdrowiu psychicznym Seleny. Bieber mocno przeżył załamanie Seleny. Zadzwonił wówczas do mamy byłej ukochanej, jednak ta nie pozwoliła mu kontakt z córką.  

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. FORUM

Selena Gomez, Justin Bieber
Fot. Getty Images

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.