Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Hailey i Justin Bieber przeżywają pierwszy poważny kryzys?! 

„Napady lęku utrudniają mu codzienne funkcjonowanie”

Olga Figaszewska 16 lutego 2019 13:02
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Niedawno spełniło się ich największe marzenie. Justin Bieber i Hailey Baldwin w październiku 2018 roku wzięli ślub cywilny! Długo próbowali ukryć tę informację przed mediami. W końcu pojawili się na okładce amerykańskiego Vogue'a. W pierwszym wspólnym wywiadzie opowiedzieli o tajemnicach swojego małżeństwa i budowaniu relacji. Żadne z nich nie ukrywało, że stworzenie trwałego związku jest naprawdę trudne. Starają się pielęgnować uczucie, które ich łączy, ale wszystko wskazuje na to, że w przypadku jednej rzeczy wciąż nie mogą dojść do porozumienia...

Problemy w małżeństwie Bieberów?! 

„Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy stale się uczą. Nie zamierzam tu siedzieć i kłamać, że to sielanka. Zawsze będzie ciężko, ale to jest wybór. Nie budzisz się każdego dnia, mówiąc: "Jestem absolutnie taki zakochany, a ty jesteś doskonały", mówił w najnowszym wywiadzie Justin. 

Okazuje się, że para od kilku miesięcy nosiła się z zamiarem ślubu kościelnego. Poważnie podchodzili do przyrzeczenia miłości złożonego przed Bogiem i najbliższymi. Jeden z serwisów informował niedawno, że uroczystość miałaby się odbyć w Kanadzie. Niestety para kilkukrotnie przekładała termin ceremonii i jak donosi People... na razie do niej nie dojdzie. Dlaczego?

Justin Bieber przeszedł załamanie

Powodem jest kiepski stan psychiczny Justina Biebera. Muzyk nie czuje się na siłach. Przyjaciel pary zdradził w rozmowie z magazynem, że Hailey stara się wspierać ukochanego. 

„Ma napady lęku i wiele poważnych problemów, które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie. I jest uzależniony od Hailey. Spotyka się z terapeutą, ale nie jest w jakimś specjalnym ośrodku. Zmaga się z wzlotami i upadkami, niepokojem, depresją i niepewnością co do przyszłości”, wyznał.

Na szczęście potwierdził, że zakochani nie porzucili planów ślubu kościelnego. Odkładają je na lepszy czas. W tej chwili najważniejsze jest dla nich czas spędzony razem. 

„Kiedyś będą mieli ślub z rodziną i przyjaciółmi. Jednak teraz, Justin koncentruje się na zdrowiu psychicznym. Ma się dobrze. Jest bardzo skoncentrowany i zaangażowany w uzyskanie pomocy. Hailey jest bardzo pomocna. Justin jest bardzo otwarty na jej pomoc. Czułby się jeszcze bardziej zagubiony bez niej, jest jej bardzo wdzięczny. Oboje koncentrują się na szczęśliwym małżeństwie”, mówi.

Ich związek został wystawiony na pierwszą poważną próbę. Ale nikt nie ma wątpliwości, że przetrwają ten kryzys.  

Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber

 

justin bieber metamorfoza
Fot. Broad Image

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.