Krystyna Janda, Viva! 25/2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Krystyna Janda podzieliła się zdjęciem wnuczki. Fani są zaskoczeni!

Aktorka opublikowała fotografię przez Instagram

Redakcja VIVA! 12 października 2020 13:00
Krystyna Janda, Viva! 25/2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Krystyna Janda to legenda polskiego kina i teatru. Jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych kobiet polskiej kultury. Ma na swoim koncie ponad sto ról filmowych i teatralnych, z czego wiele znajduje się w kanonie polskiego kina. Aktorka nie należy do gwiazd, które często dzielą się szczegółami swojego życia rodzinnego. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie wnuczki. Zaskoczeni fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy. "To Pani Janda w młodszym wydaniu, piękna", pisał jeden z internautów. 

Krystyna Janda pokazała swoją wnuczkę przez Instagram

67-letnia aktorka jest dumną mamą trójki dzieci - Marii, Adama i Jędrzeja. Potomstwo zawsze było jej oczkiem w głowie. Teraz, kiedy jej dzieci są już dorosłe, jej uwaga skupiona jest zapewne bardziej na wnukach. Ku zaskoczeniu fanów Krystyna Janda opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej wnuczki, Jadzi. Aktorka rzadko dzieli się rodzinnymi fotografiami w mediach społecznościowych. Internauci tym bardziej zareagowali bardzo pozytywnie na post, pod którym posypały się komentarze. 

"To Pani Janda w młodszym wydaniu, piękna".

"Jak ją ostatni raz widziałam, była pięcioletnim dzieckiem, a tu prawie dorosły człowiek".

"Cała babcia".

"Kiedy ona tak urosła? Szok jak ten czas przeleciał".

Jadwiga ma 16 lat i jest córką Marii Seweryn, która tak samo, jak jej mama, jest aktorką. Córka Krystyny Jandy i Andrzeja Seweryna jest także dyrektorką Och-Teatru w Warszawie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja wnuczka Jadzia

Post udostępniony przez Krystyna Janda (@tojajanda)

Krystyna Janda, Viva! 25/2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Krystyna Janda, Viva! 25/2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.