Caitlyn Jenner i Kris Jenner MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Kolejne kontrowersje wokół książki Caitlyn Jenner! Tym razem rozzłościła byłą żonę, Kris

Weronika Bruździak-Gębura 23 kwietnia 2017 06:30
Caitlyn Jenner i Kris Jenner MT
Fot. Getty Images

25 kwietnia na rynku ukaże się autobiografia Caitlyn Jenner, która jeszcze przed publikacją wzbudza ogromne kontrowersje. Tym razem celebrytka rozzłościła członków rodziny Kardashian. Była żona 67-latki, Kris Jenner, jest na nią wściekła.

Kris i Caitlyn były małżeństwem przez ćwierć wieku

Dwadzieścia cztery - przez tyle lat Kris Jenner była żoną Bruce’a Jennera, który w 2015 roku przeszedł operację zmiany płci i stał się Caitlyn. Para doczekała się dwójki dzieci: Kendall i Kylie. Oprócz tego, Bruce wychowywał też dzieci Kris z poprzedniego małżeństwa z Robertem Kardashianem: Kourtney, Kim, Khloe i Robertem Juniorem.

Caitlyn zdecydowała się opisać swoje przeżycia i proces zmiany płci w książce „Secrets of my life”, która niebawem ukaże się na rynku. Właśnie okazało się, że Kris Jenner miała już okazję przeczytać autobiografię byłej żony i nie jest zadowolona z jej treści.

„Nigdy nie byłam tak wściekła. Po prostu nie mogę dłużej patrzeć na to z boku. Mam dosyć”, powiedziała Kris Jenner w zapowiedzi najnowszego odcinka „Z kamerą u Kardashianów”. „Otworzyłam sobie serce na kogoś, kto jedynie potrafił manipulować i kłamać. Wszystko obecnie co robi, to szopka, dzięki której chce zarobić pieniądze. Łącznie z ośmieszeniem własnej rodziny”, stwierdziła Kris Jenner w rozmowie z Kim Kardashian. 

Kris Jenner o książce Caitlyn Jenner

Co dokładnie Kris Jenner myśli o książce Caitlyn? „Przeczytałam to i generalnie jedyną miłą rzeczą, jaką ona ma do powiedzenia na mój temat, to opinia, że kiedyś byłam duszą towarzystwa na imprezach”, powiedziała rozżalona Kris Jenner.

„Ale to z tobą był najdłużej w związku małżeńskim. To nie ma sensu”, zastanawiała się Kim Kardashian.

„Nic z tego nie ma sensu”, dopowiedziała Kris. „Wszystko co mówi jest zmyślone. Dlaczego zawsze musi być tak, że Kris to s**a i d***k? Nie zrobiłam nic więcej niż otwarcie serca i domu dla osoby, która ma to gdzieś. Kończę z nią! Nigdy w życiu nie byłam tak zła i kimś rozczarowana”, powiedziała Kris.

Celebrytkę zdenerwowały też zarzuty ze strony Caitlyn, która stwierdziła, że Kris przez całe ich małżeństwo wiedziała o jej transseksualizmie.

„W pewnym momencie byłam zdziwiona jego zachowaniem, zapytałam nawet „Co się do cholery dzieje?”, ale ona odpowiedziała „Nigdy byś tego nie zrozumiała” i na tym skończyła się nasza rozmowa. A teraz przez całą książkę powtarza „Kris wiedziała, i to zanim po raz pierwszy poszłyśmy do łóżka”. Mam tylko jeden komentarz: że niby co?”, mówiła rozżalona Kris Jenner.

Premiera książki Caitlyn Jenner, „Secrets of my life” zaplanowana jest na wtorek 25 kwietnia.

Polecamy też: Caitlyn Jenner jest już w pełni kobietą! Przeszła ostatnią operację w procesie zmiany płci

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?