Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

„Każda rodzina chce być teraz blisko”. Koronawirus rozdzielił Idę Nowakowską z mężem 

Gwiazda opowiedziała o rozłące z ukochanym 

Redakcja VIVA! 1 kwietnia 2020 08:51
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dla prowadzącej Pytanie na śniadanie ostatnie tygodnie są wyjątkowo trudne nie tylko ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Ida Nowakowska tęskni za mężem. Jack Herndon przebywa obecnie w San Francisco. Dzielą ich tysiące kilometrów, ale zakochani mają na to pewien sposób. Jak udaje im się przetrwać tę wyjątkową sytuację? 

Ida Nowakowska o tęsknocie za mężem i pandemii koronawirusa

Ida Nowakowska spędza kwarantannę w Warszawie. Jurorka Dance, Dance, Dance podporządkowała się wytycznym i ogranicza kontakty z innymi osobami. Z kolei jej mąż niedawno był w Paryżu, a teraz przebywa w San Francisco, skąd wybierze się w podróż do Waszyngtonu. W planach miał także przylot do Polski. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała im plany. 

Tancerce najtrudniej jest pogodzić się z dystansem, jaki dzieli ją z ukochanym mężem. Dlatego zakochani starają się zaradzić tęsknocie. W tym celu korzystają z dobrodziejstw technologii – spędzają rodziny na rozmowach przez telefon, wspólnie czytają i… gotują! W rozmowie z Plejada.pl Ida Nowakowska podkreśliła, że w życiu zdarzają się niespodziewane, nagłe sytuacje, które są wyzwaniem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pre Oscar party in Warsaw with my American boy 💋

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

„Rozłąka jest najtrudniejszą rzeczą w związku. (...) Staramy się przetrwać, ale ufamy sobie, wierzymy i podtrzymujemy wzajemnie na duchu. Bardzo byśmy chcieli w czasie epidemii być razem. Najważniejsze jest, by podejść w tym momencie do sytuacji odpowiedzialnie. Każda rodzina chce być teraz blisko... trzymajmy się ”, mówiła tancerka. 

Prezenterka Pytania na śniadanie ma nadzieję, że za chwilę znów będą razem. Wszystko zależy od dalszego rozwoju sytuacji. Niewykluczone, że  Jack Herndon skorzysta z akcji Lot do domu. 

„Jack będzie mógł przyjechać, kiedy tylko jego praca mu na to pozwoli. Rozważamy różne opcje. Jeszcze nie wiemy, co będzie. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień. Jak przyjedzie, będzie musiał poddać się domowej kwarantannie. Wtedy będziemy zamknięci. Postanowiliśmy, że będziemy razem oglądać polskie filmy, żeby Jack nauczył się języka polskiego”, wyznała w rozmowie z Plejadą 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.