Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Kora podłożyła głos postaci z bajki. Film jest jeszcze w kinach!

To ostatnia rola wielkiej artystki...

Rafał Kowalski 30 lipca 2018 11:29
Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska

Mimo coraz gorszego stanu zdrowia, który dokuczał Korze w ostatnich miesiącach życia, piosenkarka nie traciła chęci do życia i pracy. Wokalistka jeszcze w maju snuła plany nagrania swojej ostatniej w karierze płyty. Tego celu niestety artystce nie udało się zrealizować. Okazuje się za to, że Kora weszła jeszcze do studia, by podłożyć głos do postaci z bajki.

Ostatnia rola Kory – dubbing w „Iniemamocni 2”

Edna Mode – właśnie tak nazywa się postać, której Kora podłożyła głos zarówno w pierwszej, jak w i drugiej części animacji Iniemamocni. Wojownicza projektantka mody, koleżanka głównego bohatera bajki Boba cieszy się ogromną sympatią wśród fanów animowanego filmu. Swoją postać bardzo lubiła też Kora.

W majowym wywiadzie z Onetem, wokalistka przyznała, że z jej zdrowiem bywa rożnie, ale mimo to cieszy się, że udało się ponownie wziąć udział w dubbingu. „Od jakiegoś czasu przypływ energii i chciałabym coś zrobić lub ruszyć. Przynajmniej na tyle, na ile mogę. Ale w moim przypadku jest to walka o każdy dzień”, powiedziała Kora, a gdy dziennikarz dopytał, czy artystka ma na myśli realizację przede wszystkim projektów muzycznych, gwiazda odpowiedziała: „Mam na myśli wszystko, co do tej pory zrobiłam, włącznie z tym, że podłożyłam głos Ednie w Iniemamocnych. Nie mogę jednak długofalowo niczego planować”, wyznała Kora.

Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz usłyszeć charakterystyczny głos Kory i sprawdzić, jak legendarna artystka poradziła sobie z rolą Edny, zapraszamy do kin. W poniższym zwiastunie prezentujemy fragment roli Kory.  

Kora fryzury
Fot. East news

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?