Skoda
Fot. Pexels.com
VIVA! Tylko u nas

Uwaga! Moto-mamy, mamy dla Was konkurs! Opowiedz swoją najzabawniejszą historię zza kółka i wygraj sesję w Vivie!

Artykuł sponsorowany 18 maja 2017 06:00
Skoda
Fot. Pexels.com

Jesteś mamą, która często jeździ samochodem? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Opowiedz nam o swojej najzabawniejszej historii, która przydarzyła Ci się za kółkiem i wygraj atrakcyjne nagrody – ekskluzywną sesję w Vivie! i zestaw podróżniczy od Škody.

 

Baba za kierownicą

Maluje się za kółkiem; nie umie parkować; myśli w prawo, skręca w lewo – o kobietach za kierownicą mówi się dużo niepochlebnych rzeczy. Okazuje się jednak, że kobiety znacznie lepiej radzą sobie za kółkiem niż mężczyźni.
 

Skoda
Fot. Materiały prasowe

Z badań wynika, że panie są podczas jazdy samochodem mniej brawurowe i bardziej ostrożne niż mężczyźni. Z danych publikowanych przez policję wynika, że kobiety powodują znacznie mniej wypadków niż mężczyźni. I to czterokrotnie mniej!

 

Poprawianie się podczas jazdy? Nic z tych rzeczy – z badań wynika, że tylko 3% kobiet malowało się kiedyś podczas kierowania samochodem.

 

Co więcej, zdanie o tym, że kobiety to dobrzy kierowcy potwierdzają także mężczyźni. Aż 80% z ankietowanych przez portal Rankomat.pl potwierdziło to zdanie.

 

Motomamo, do boju!

Pomimo to stereotyp „baby za kierownicą” nadal pokutuje, a my musimy z nim walczyć! Zwłaszcza te z nas, które mają na pokładzie dzieci!

 

Multizadaniowość to specjalność matek. Potrafimy wrócić z pracy, zrobić zakupy i ugotować obiad, a w między czasie odebrać jeszcze dzieci ze szkoły. Nic dziwnego, że musimy być świetnymi kierowcami! Każda minuta jest co prawda na wagę złota, ale bezpieczeństwo naszej rodziny jest znacznie ważniejsze.

Skoda
Fot. Materiały prasowe

Samochód motomamy powinien pomieścić całą rodzinę i mieć pojemny bagażnik oraz być wygodny i przede wszystkim bezpieczny. Taka właśnie jest Škoda Octavia – dynamiczna, stylowa, dopasowana do aktywnego stylu życia współczesnej kobiety.

 

Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od Škody.

 

Droga motomamo, wyślij nam swoje zdjęcie z samochodem i opisz zabawną historię, która ci się przydarzyła w aucie, na drodze lub w czasie podróżowania samochodem z dziećmi.

Formularz konkursowy znajdziesz TUTAJ

 

Co możesz wygrać?

  • 3 nagrody główne: sesja w magazynie VIVA! + zestaw podróżny od Škoda: poduszka podróżna dla dzieci, 2 ochraniacze na pas i torba podróżna – wartość 1 374,60 zł
  • 7 nagród dodatkowych: zestaw podróżny od Škoda: poduszka podróżna dla dzieci, 2 ochraniacze na pas i torba podróżna – wartość 1 374,60 zł

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?