Angelina Jolie i Charlize Theron
Fot. East News
ŻE ŚWIATA GWIAZD

Między Angeliną Jolie a Charlize Theron trwa konflikt! Co skłóciło aktorki?

Weronika Kostyra 24 czerwca 2017 16:00
Angelina Jolie i Charlize Theron
Fot. East News

Konflikty to w show biznesie codzienność. Tym bardziej w Hollywood, gdzie gra toczy się o wielką sławę i wielkie pieniądze, relacje między aktorami mają czasami burzliwy przebieg. Przy okazji przygotowań do filmu „Narzeczona Frankensteina” wyszło na jaw, że mocno ze sobą skłócone są Angelina Jolie i Charlize Theron!

Konflikt Angeliny Jolie i Charlize Theron

Obie aktorki są piękne, niemal w tym samym wieku i zazwyczaj grają silne choć uwodzicielskie kobiety z charakterem. Nic więc dziwnego, że są konkurentkami, bowiem często rywalizują o te same role. Właśnie to wydarzyło się przy zbieraniu obsady do nowego horroru „Dark Universe”. Rolę zaproponowano Jolie, a na drugim miejscu wskazano Theron. Mówi się, że Angelina Jolie celowo zwleka teraz z potwierdzeniem przyjęcia roli jedynie po to, aby zrobić na złość rywalce. Aktorce zaproponowano 20 mln dolarów, ale nie wiadomo jaką decyzję podejmie ostatecznie. Mimo to i tak mocno zaszkodziła już Theron, ponieważ trzymana w niepewności aktorka odrzuciła w międzyczasie kilka innych propozycji.

Ich konflikt trwa od kilku lat, a nasilił się kiedy Theron brano pod uwagę do roli w filmie „Morderstwo w Orient Expressie” odrzuconej przez Jolie.

“Festiwal nienawiści między nimi zaczął się dawno temu i nie zanosi się na to, żeby miał się skończyć. Wygląda to, jakby reżyserów bawi nastawianie ich przeciwko sobie. Najpierw pokazują im obu scenariusz, a później zostawiają, żeby obrzucały się błotem.” - podał Radar Online.

Obie aktorki są znane ze swoich mocnych charakterów i nie raz głośno było w mediach o ich konfliktach. Angelina Jolie zdenerwowała swoich przyszłych sąsiadów do tego stopnia, że nie chcą oni pozwolić jej się wprowadzić. Z kolei wiele osób skarżyło się na Charlize Theron, mówiąc, że jest nieuprzejma, nie odpowiada na przywitanie i uśmiech, przewraca jedynie oczami i mamrocze „O mój Boże…”.

Planowana produkcja ma być kolejnym, po „Mumii” z Tomem Cruisem, elementem tzw. „Dark Universe” – serii filmów wzorowanych na klasycznych horrorach z potworami. Ma ukazać się na początku 2019 roku, a jego reżyserem będzie Bill Condon, twórca niedawnego filmu „Piękna i bestia”. Plany kolejnych filmów serii to: „The Invisible Man”, gdzie zagrać ma Johnny Depp czy „Frankenstein” z Javierem Bardemem.

Zobacz także: Czy Angelina Jolie i jej ojciec w końcu zakopią wojenny topór? Historia tej relacji jest przejmująca...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?