Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc
Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi po Top Model przeżyła załamanie. Udział w show kosztował ją wiele cierpienia

„Nie byłam przygotowana na to, że będzie takie zainteresowanie moją osobą”

Marta Nawacka 23 maja 2023 21:03
Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Udział w programie „Top Model” był dla Klaudii El Dursi przepustką do kariery. Okazuje się jednak, że kosztował ją także wiele cierpienia... W najnowszym wywiadzie zdradziła, że po zakończeniu zdjęć do produkcji przeżyła załamanie, które przełożyło się na całe jej ówczesne życie.

Klaudia El Dursi czuła się skrzywdzona przez media

Dziś jest znana głównie jako prowadząca „Hotel Paradise” na antenie TVN7, jednak ogromną popularność przyniósł jej udział w ósmej edycji programu „Top Model” w 2019 roku. Występ w produkcji był dla niej przepustką do kariery, jednak okazuje się, że kosztował ją wiele bólu... W najnowszym wywiadzie dla WP Klaudia El Dursi opowiedziała o przykrych doświadczeniach, kiedy czuła się skrzywdzona przez media.

„Byłam wystraszona, zrobiliście mi dużą krzywdę i to nie jest fajne. Chcę być szczera, otwarta i powiedzieć coś w zgodzie ze sobą i z prawdą, a potem czytam nagłówki na takim pograniczu i przytaczane są wyjęte z kontekstu zdania, które są bardzo krzywdzące i można je opacznie zrozumieć”, wyznała Filipowi Borowiakowi. „Byłam wystraszona i wiele razy skrzywdzona przez dziennikarzy, więc był taki moment, że nie chciałam udzielać wywiadów (...), a teraz już mam to w nosie”, dodała.

Czytaj też: Ta miłość przerodziła się w ogromny konflikt. Do dzisiaj Michał Wiśniewski i Magda Femme nie są pogodzeni...

Klaudia El Dursi, Finał 8. edycji
Fot. Podlewski/AKPA

Klaudia El Dursi, Finał 8. edycji "Top Model", 2019 rok

Klaudia El Dursi po udziale w „Top Model” przeżyła załamanie

Prowadząca „Hotel Paradise” zdradziła również, że medialna nagonka spowodowała u niej kolejne problemy. Klaudia El Dursi nie była przygotowana na tak duże zainteresowanie swoją osobą i bolesne opinie, jakie zdarzało jej się usłyszeć. „Wcześniej musiałam być powściągliwa, bo tak było bezpieczniej. Po "Top Model" był ciężki czas”, mówiła w rozmowie z Filipem Borowiakiem i dodała: „Nie byłam przygotowana na to, żeby pójść do programu, po programie tym bardziej nie byłam przygotowana na to, że będzie takie zainteresowanie moją osobą i że będę oceniana pod każdym aspektem mnie, mojego wyglądu i życia. Było mi bardzo ciężko, choć starałam się nie czytać na swój temat, to dochodziły do mnie takie krzywdzące opinie, czy takie swobodne wyzywanie internautów, komentujących wszystko w bardzo obraźliwy sposób”.

Klaudia El Dursi wyznała również, że niezbyt dobrze radziła sobie z hejtem, jaki na nią spłynął. Przez to ucierpiała nie tylko ona sama, ale i jej najbliżsi. „Dotknęło mnie to bardzo, utyłam chyba z 10 kg, zamknęłam się w pokoju, nic innego nie robiłam, tylko popadałam w jakieś kompulsywne jedzenie. Nie spotykałam się z przyjaciółmi, nie wychodziłam z domu”, mówiła w tej samej rozmowie. „Nawet nie za bardzo chciałam spędzać czas z moimi dziećmi. Bo musiałam się w tym odnaleźć, przetrawić, zaakceptować to i wytłumaczyć sobie, że jeżeli ktoś mówi o mnie źle, to nie dlatego, że on jest złą osobą z natury, tylko doświadczył czegoś złego, ma problem sam ze sobą i nie radzi sobie z emocjami, dlatego w taki sposób odreagowuje”, zdradziła Filipowi Borowiakowi.  

Zobacz także: Zarówno ich związek, jak i rozstanie owiane było wielką tajemnicą. Sekrety miłości Katarzyny Nosowskiej i Adama Krajewskiego

Klaudia El Dursi, Finał 11. edycji
Fot. Kurnikowski/AKPA

Klaudia El Dursi, Finał 11. edycji "Top Model", 2022 rok

Klaudia El Dursi, Event marki L'Oreal
Fot. Niemiec/AKPA

Klaudia El Dursi, Event marki L'Oreal

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.