Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin w wymownym wpisie skrytykowała Sylwestra Marzeń. „Black Eyed PiS wystąpi za kupę kasy”

„Ze spółek... Skarbu Państwa...”, dodała

Karol Sowa 31 grudnia 2022 16:56
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin nie ukrywa swojego oburzenia stawką, jaką ma otrzymać zespół Black Eyed Peas za występ na Sylwestrze Marzeń w TVP. Prezenterka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Na swoich social mediach udostępniła wymowny wpis. „Black Eyed PiS. Na sylwestrze w TVP wystąpi za kupę kasy od jednej ze spółek... Skarbu Państwa”, napisała. Przypomnijmy, że popularni muzycy zostali ogłoszeni niedługo po tym, jak Mel C zrezygnowała z występu w Polsce.  

Black Eyed Peas na Sylwestrze Marzeń w TVP

Niedawno media poinformowały, że Mel C za kilka minut na scenie miała otrzymać nawet 1 mln złotych. Okazuje się, że Black Eyed Peas dostanie znacznie więcej pieniędzy. Z informacji, jakie podawała Wirtualna Polska wynika, że popularny zespół za występ na Sylwestrze Marzeń w TVP otrzyma około 4,5 mln złotych. Koncert miał zostać opłacony przez jedną ze spółek skarbu państwa — PKN Orlen. Telewizja Polska nie odniosła się jednak do tych doniesień.  

Co więcej, Kinga Rusin zwróciła również uwagę na to, że cała impreza odbywać się będzie na Równi Krupowej w Zakopanem. Jest to w pobliżu parku narodowego. „Wysokodecybelowy hałas z nagłośnienia to zagrożenie dla będących pod ścisłą ochroną zwierząt i ptaków”, czytamy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Przez druzgocącą diagnozę Marina Łuczenko-Szczęsna nie mogła zajść w drugą ciążę. „To po prostu cios w serce”

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin oburzoną stawką dla Black Eyed Peas z występ na Sylwestrze Marzeń w TVP

Wysokie wynagrodzenie dla zespołu nie spodobało się wszystkim obywatelom. Do tego grona należy Kinga Rusin, która w wymownym wpisie skrytykowała pomysł TVP. Dziennikarka zwróciła w nim uwagę na aspekt ekologiczny. Nie zadowala jej fakt, że muzycy poprosili o biodegradowalne naczynia oraz kosze z możliwością segregacji odpadów. Podkreślili też, że chcą tylko wegetariańskie jedzenie. „Black Eyed PiS. Na sylwestrze w TVP wystąpi za kupę kasy od jednej ze spółek... Skarbu Państwa, znany z początku XXI wieku, zagraniczny zespół, który ponoć ma bardzo "ekologiczne" podejście do życia. Może ktoś by im uświadomił, że ten koncert, w którym wezmą udział, odbywa się w pobliżu parku narodowego? Wysokodecybelowy hałas z nagłośnienia to zagrożenie dla będących pod ścisłą ochroną zwierząt i ptaków”, grzmiała Kinga Rusin. 

CZYTAJ TEŻ: Strata ukochanego męża, samotne macierzyństwo. Tak dziś wygląda życie Iwony Lewandowskiej

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…