O NIM JEST GŁOŚNO

Idol młodego pokolenia, a prywatnie ogromny fan tatuaży. Kim jest Smolasty?

Poznajcie chłopaka Honoraty Skarbek

Rafał Kowalski 9 października 2018 20:55

Zaledwie miesiąc temu ukazał się jego pierwszy solowy album studyjny Fake Love, a już mówi o nim cała Polska. Smolasty, czyli tak naprawdę Norbert Smoliński nazywany jest przez swoich fanów nową nadzieją polskiego rapu i R&B. Jego talent i charakterystyczną osobowość zauważył nawet… Kuba Wojewódzki. Postanowiliśmy sprawdzić, co już wiemy o popularnym 23-latku.

Smolasty – kim jest? Początki kariery

Urodzony w 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie Norbert Smoliński już jako nastolatek zainteresował się rapem i muzyką funkową. Założył nawet zespół muzyczny, w którym grał na gitarze pomiędzy lekcjami w szkole na warszawskim Bródnie. Jeszcze do niedawna wokalista inspirował się muzyką lat 60., 70., a także takimi artystami jak Chris Brown czy Omarion. Dziś wśród swoich idoli wymienia duet Majid Jordan, Drake'a czy PARTYNEXTDOOR, a także rapera Kid Inka. Smolastemu, w trakcie kilku lat kariery, udało się współpracować z takimi artystami jak: Otsochodzi, Białas, Malik Montana, czy PlanBe.

Jednym z pierwszych sukcesów Smolastego, a jednocześnie debiutem muzycznym, był udział w utworze 21 Pesos na płycie Pabla Novacciego. Później Norbert Smoliński współprodukował między innymi muzykę dla Kaza Bałagane. W kwietniu 2016 roku wydał jeszcze mixtape Mr Hennessy, a już na początku 2017 roku został członkiem grupy producenckiej Młode Wilki Popkillera 5, z którą nagrał album o tym samym tytule. Teledysk zespołu do piosenki Dla nas ma już ponad 18 milionów odtworzeń! Prawdziwa kariera muzyka rozpoczęła się jednak w marcu 2018 roku…

Debiutancka płyta Smolastego Fake Love

To właśnie wtedy Smolasty otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Fryderyka za Fonograficzny debiut roku. Chwilę później w sieci ukazały się dwa single muzyka o tytułach Uzależniony i Fake Love. Oba promowały pierwszy solowy album studyjny Norberta Smolińskiego, którego premiera odbyła się na początku września 2018. Płyta stała się już jedną z najchętniej kupowanych w Polsce, a dwie wspomniane piosenki mają razem na You Tube prawie 60 milionów odtworzeń.

Jaki jest prywatnie Smolasty? Związek z Honoratą Skarbek

Prywatnie Smolasty jest fanem tatuaży. Ile dziar na swoim ciele? Muzyk sam nie ma pojęcia! „Tatuaży mam multum, praktycznie cały jestem już zabudowany. Najważniejszy i pierwszy był klucz wiolinowy i nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego”, przyznał Norbert Smoliński w rozmowie z Eską. Wśród tatuaży gwiazdor ma także swoje logo oraz daty urodzenia ważnych dla niego osób.

Jeśli chodzi o kontrowersje wokół rapera to wiele osób zwraca uwagę po prostu na jego... charakter. Zbytnia otwartość i bezpośredniość nie przypadła do gustu wielu osobom obserwującym karierę 23-latka. Wokalistka opowiedział na przykład w jednym z  wywiadów o swoim pierwszym razie. „Szczerze? To było w lasku obok mojego gimnazjum, ale wbrew pozorom, odbyło się w romantycznej atmosferze”, mogliśmy przeczytać w Playboyu. To tak Smolasty zdradził też, że jego ulubione pozycje seksualne to te, które wymagają od partnerki zdolności akrobatycznych…

À propos ukochanej… Do niedawna Smolasty był singlem, ale w połowie wakacji w mediach pojawiły się jego pierwsze zdjęcia z Honoratą Skarbek. Dziś para nie ukrywa się ze swoim uczuciem i zamieszcza w sieci wspólne fotografie. Zakochani nie opowiadają jednak o sobie w wywiadach w sposób wylewny. Może zmieni się to po wizycie Smolastego u Kuby Wojewódzkiego?

Raper będzie gościem programu dziś, 9 października o 22:30. Nie możemy doczekać się aż sprawdzimy jak wypadnie. Może poznamy jeszcze więcej smaczków z jego życia… Tymczasem zapraszamy Was do galerii po więcej zdjęć Smolastego. Znaliście wcześniej jego twórczość?  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…