Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka podzieliła się zdjęciami ze ślubu siostry!

Są jak dwie krople wody!

Olga Figaszewska 2 stycznia 2020 19:51
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z siostrą. Kadry zostały wykonane podczas rodzinnej uroczystości, ponieważ Karolina Zawadzka niedawno stanęła na ślubnym kobiercu! Prezentowała się zjawiskowo. Fani prezenterki nie szczędzą jej komplementów. Obie siostry to prawdziwe piękności!

Marcelina Zawadzka na zdjęciu z siostrą

Modelka i współprowadząca Pytania na śniadanie zamieściła w sieci wspólne zdjęcie z siostrą. To był jeden z najważniejszych dni w życiu Karoliny. Pod koniec 2019 roku wyszła za mąż za Pawła Piotra Polaka. „Moja siostra wychodzi za mąż”, wyznała Marcelina Zawadzka pod wspólną fotografią z siostrą. Obie panie zadały szyku. Ten sam zjawiskowy uśmiech, podobne fryzury… Wyglądają jak bliźniaczki!

Siostra Marceliny Zawadzkiej zachwyciła wszystkich elegancką suknią ślubną. Zamiast welonu wybrała nietypową ozdobę.  Z kolei dziennikarka na ten szczególny dzień wybrała bordową aksamitną suknię, doskonale podkreślającą jej figurę.

Kim jest Karolina Zawadzka, siostra Marceliny Zawadzkiej?

Karolina Zawadzka  podobnie jak jej siostra związana jest ze światem mody. Pozuje do zdjęć, ale przede wszystkim jest stylistką i aktorką. Z profilu na Instagramie dowiadujemy się, że kocha podróże.

Karolinę mogliśmy już podziwiać w towarzystwie siostry. Gościła już na Pytanie na Śniadanie,  a także wystąpiła w specjalnym odcinku Bake Off - Ale Ciacho.

Państwu młodym serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wuthering Hills... 🌪🍂⛰#windy #day #whirlwind #hills #wichrowewzgórza #blondehair #blondgirl

Post udostępniony przez Karolina Zawadzka (@k.zawadzka)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.