O NIM JEST GŁOŚNO

Kolega Kardashianek zyskuje coraz większą sławę! Kim jest Di Mondo?

To jeszcze sztuka czy kicz?

Olga Figaszewska 10 czerwca 2018 19:00

Jego gwiazda zabłysła kilka lat temu! Ma swój własny świat i... unikatowy styl. Gwiazdy kochają go za śmiałe i eklektyczne wybory! Koleguje się między innymi z Kardasiankami. Kim jest Di Mondo?

Di Mondo, a właściwie - Edmundo Huerta. Nie jest aktorem, artystą, ani projektantem. Sławę zdobył kilka lat temu, kiedy to jeden z fotografów dostrzegł go na ulicach Nowego Jorku. Od tamtej pory pojawia się na największych amerykańskim imprezach. Wyróżnia go charakterystyczny, chwilami kontrowersyjny styl. W jego garderobie odnajdziemy ubrania od najlepszych projektantów. Givenchy, Tom Ford czy Versace... Łączy je na swój wyjątkowy sposób.  

Di Mondo liczy na to, że z czasem mężczyźni staną się bardziej odważni w kompletowaniu szafy i uwolnią się od konserwatywnych tendencji. W końcu teraz moda daje możliwość zaprezentowania swojego indywidualnego stylu! Jak podoba Wam się jego wizja? Z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność na Instagramie! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!