O NIM JEST GŁOŚNO

Kolega Kardashianek zyskuje coraz większą sławę! Kim jest Di Mondo?

To jeszcze sztuka czy kicz?

Olga Figaszewska 10 czerwca 2018 19:00

Jego gwiazda zabłysła kilka lat temu! Ma swój własny świat i... unikatowy styl. Gwiazdy kochają go za śmiałe i eklektyczne wybory! Koleguje się między innymi z Kardasiankami. Kim jest Di Mondo?

Di Mondo, a właściwie - Edmundo Huerta. Nie jest aktorem, artystą, ani projektantem. Sławę zdobył kilka lat temu, kiedy to jeden z fotografów dostrzegł go na ulicach Nowego Jorku. Od tamtej pory pojawia się na największych amerykańskim imprezach. Wyróżnia go charakterystyczny, chwilami kontrowersyjny styl. W jego garderobie odnajdziemy ubrania od najlepszych projektantów. Givenchy, Tom Ford czy Versace... Łączy je na swój wyjątkowy sposób.  

Di Mondo liczy na to, że z czasem mężczyźni staną się bardziej odważni w kompletowaniu szafy i uwolnią się od konserwatywnych tendencji. W końcu teraz moda daje możliwość zaprezentowania swojego indywidualnego stylu! Jak podoba Wam się jego wizja? Z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność na Instagramie! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.