Kardashianki
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Rozłam w rodzinie Kardashianek. Jedna z nich odchodzi z kultowego programu

Fani są zrozpaczeni: „Będziemy tęsknić”

Gabriela Czernecka 9 listopada 2019 08:38
Kardashianki
Fot. Instagram

Plotki o kryzysie w rodzinie Kardashianek okazały się prawdą. Od 2008 roku dokumentują swoje życie w reality show Keeping Up With Kardashians. Pokazując każdą chwilę swojego życia, dorastając na naszych oczach zyskały światową sławę, ogromną popularność i... jeszcze większy majątek. Od tygodni media donosiły, że w rodzinie Kardashianów nie dzieje się najlepiej i jedna z uczestniczek show rozważa odejście. Wygląda na to, że decyzję podjęła. Poznajcie szczegóły.

Keeping Up With The Kardashians - koniec program?

Po ponad dziesięciu latach sprzedawania prywatności przed kamerą, program Keeping Up With Kardashians wciąż cieszy się ogromną popularnością. Słynne siostry, czyli Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian oraz Kylie Jenner i Kendall Jenner robią wszystko, by podsycać zainteresowanie swoją osobą, a jednocześnie same zastanawiają się nad dalszymi losami programu. Każda z nich ma przede wszystkim własną rodzinę, ale i dochodowy biznes i nie potrzebuje telewizyjnego show, by kontynuować swoją karierę. Mimo to program wciąż jest emitowany, ale jedna z sióstr właśnie zdecydowała się zakończyć z nim swoją przygodę. 

Jedna z najważniejszych bohaterek, Kourtney Kardashian, ogłosiła, że w następnych sezonach Keeping Up With The Kardashian nie zobaczymy jej na ekranie lub zobaczymy, ale w bardzo małym stopniu. „Zdecydowałam, by spędzać więcej czasu jako mama i poświęcić na to więcej energii. Ale nie mówię 'żegnaj'... Myślę, że więcej się dowiecie w nowym sezonie, sezonie 18. Nie ma go jeszcze na ekranie, ale jest kręcony. Właściwie, w tym pokoju”, wyznała Kourtney.

Jej decyzją najbardziej zrozpaczona była Khloe Kardashian, z którą Kourtney najczęściej pokazywała się w programie. To właśnie ona udzielała jej największego wsparcia, gdy na jaw wyszło, że Tristan, ówczesny partner Khloe zdradził ją, gdy ta spodziewała się ich pierwszego dziecka. Nic dziwnego, że zamieściła w sieci poruszający komentarz: „Oczywiście kochamy Kourtney i będziemy za nią tęsknić bez względu na jej decyzję, ale ludzie przychodzą i odchodzą w tej rodzinie. To jak drzwi obrotowe, więc Kourtney może odejść w tym tygodniu, ale jestem pewna, że wróci”, powiedziała Khloe.

Odejście jednej z najważniejszych bohaterek może nie najlepiej wpłynie na promocje kolejnych odcinków. Pozostaje więc pytanie, czy nagrywanie następnych odcinków, a co dopiero sezonów ma jeszcze sens... 

Kourtney Kardashian pokazała wnętrza domu zabaw dla dzieci
Fot. Dzięki uprzejmości Poosh.com

jakie gwiazdy są po operacji plastycznej?
Fot. EAST NEWS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.