Kim jest Alexandra Grant?

Ksenia Krasko 5 listopada 2019 16:51

Największe gwiazdy, wielbiące świetne kino i piękną sztukę, z przyjemnością wybrały się na galę Art +Film, która odbyła się w ubiegły weekend w muzeum LACMA (Los Angeles County Museum of Art). Szczególną uwagę fotoreporterów przykuł Keanu Reeves – aktor już dawno nie wyglądał tak dobrze, i wygląda na to, że to zasługa jego pięknej partnerki!

Keanu Reeves i Alexandra Grant: zdjęcia

Aktor cieszy się ogromnym szacunkiem fanów. Pomimo oszałamiającego sukcesu w branży filmowej, pozostaje skromnym człowiekiem i chętnie pomaga innym. Niestety, życie dało mu w kość. Ponad dwadzieścia lat temu lat temu związany był z aktorką Jennifer Syme. Para spodziewała się dziecka, jednak dziewczynka urodziła się martwa w ósmym miesiącu ciąży. Kobieta zginęła dwa lata później w okropnym wypadku samochodowym.

Keanu Reeves i Alexandra Grant znają się od dawna. W 2011 roku pracowali razem nad książką Ode to Happiness (Oda do radości), a w 2016 roku nad projektem Shadows. Pojawiali się razem na imprezach towarzyskich i branżowych, dlatego media już kilka miesięcy temu rozpisywały się o domniemanym romansie, ale para nie potwierdzała tych doniesień.

Kim jest Alexandra Grant? 46-letnia artystka urodziła się w Ohio. Studiowała w San Francisco, uzyskując tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie malarstwa. Jej prace były wystawiane w wielu światowej sławy muzeach, jak Los Angeles County Museum of Art, Galerie Gradiva w Paryżu, czy The Harris Lieberman Gallery w Nowym Jorku. W 2008 roku zaczęła pracować nad projektem grantLOVE, którego celem jest wspieranie organizacji non-profit związanych ze sztuką. W 2017 roku wspólnie z Keanu Reevesem założyła wydawnictwo X Artists’ Books.

Podczas gali Keanu i Alexandra bawili się w towarzystwie przyjaciół i nie stronili od wspólnych zdjęć. Para przez cały czas trzymała się za ręce i wymieniała czułe spojrzenia. 

1/5
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Copyright @Getty Images
1/5

Keanu Reeves i Alexandra Grant na gali w Los Angeles

2/5
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Copyright @Getty Images
2/5

Aktor i artystka nie ukrywają już łączącego ich uczucia

3/5
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Copyright @Getty Images
3/5

Reeves i Grant znają się od dawna

4/5
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Copyright @Getty Images
4/5

Przyjaciele aktora nie ukrywają, że Alexandra Grant go uszczęśliwia

5/5
Keanu Reeves
Copyright @East News
5/5

Keanu Reeves już nie jest sam!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.