O NICH SIĘ MÓWI

Te zdjęcia mówią wszystko! Keanu Reeves nie ukrywa już, że jest zakochany

Kim jest Alexandra Grant?

Ksenia Krasko 5 listopada 2019 16:51

Największe gwiazdy, wielbiące świetne kino i piękną sztukę, z przyjemnością wybrały się na galę Art +Film, która odbyła się w ubiegły weekend w muzeum LACMA (Los Angeles County Museum of Art). Szczególną uwagę fotoreporterów przykuł Keanu Reeves – aktor już dawno nie wyglądał tak dobrze, i wygląda na to, że to zasługa jego pięknej partnerki!

Keanu Reeves i Alexandra Grant: zdjęcia

Aktor cieszy się ogromnym szacunkiem fanów. Pomimo oszałamiającego sukcesu w branży filmowej, pozostaje skromnym człowiekiem i chętnie pomaga innym. Niestety, życie dało mu w kość. Ponad dwadzieścia lat temu lat temu związany był z aktorką Jennifer Syme. Para spodziewała się dziecka, jednak dziewczynka urodziła się martwa w ósmym miesiącu ciąży. Kobieta zginęła dwa lata później w okropnym wypadku samochodowym.

Keanu Reeves i Alexandra Grant znają się od dawna. W 2011 roku pracowali razem nad książką Ode to Happiness (Oda do radości), a w 2016 roku nad projektem Shadows. Pojawiali się razem na imprezach towarzyskich i branżowych, dlatego media już kilka miesięcy temu rozpisywały się o domniemanym romansie, ale para nie potwierdzała tych doniesień.

Kim jest Alexandra Grant? 46-letnia artystka urodziła się w Ohio. Studiowała w San Francisco, uzyskując tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie malarstwa. Jej prace były wystawiane w wielu światowej sławy muzeach, jak Los Angeles County Museum of Art, Galerie Gradiva w Paryżu, czy The Harris Lieberman Gallery w Nowym Jorku. W 2008 roku zaczęła pracować nad projektem grantLOVE, którego celem jest wspieranie organizacji non-profit związanych ze sztuką. W 2017 roku wspólnie z Keanu Reevesem założyła wydawnictwo X Artists’ Books.

Podczas gali Keanu i Alexandra bawili się w towarzystwie przyjaciół i nie stronili od wspólnych zdjęć. Para przez cały czas trzymała się za ręce i wymieniała czułe spojrzenia. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.