Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images
O NICH SIĘ MÓWI

Alexandra Grant i Keanu Reeves znają się od... dawna?! „Spotykają się od kilku lat!”

Przyjaciółka artystki ujawniła szczegóły ich relacji!

Ksenia Krasko 7 lutego 2020 16:45
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

O relacji Keanu Reevesa i Alexandry Grant mówi się od listopada ubiegłego roku – wtedy po raz pierwszy pokazali się publicznie jako para. I chociaż w mediach zgodnie twierdzono, że ten romans nie trwa długo, okazało się, że zakochani spotykają się od dawna! Aktorka i przyjaciółka Grant, Jennifer Tilly, zdradziła szczegóły w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six.

Keanu Reeves i Alexandra Grant związek

„Pamiętam, że kilka lat temu [Grant] powiedziała: Keanu Reeves jest moim chłopakiem”, wyznała Tilly. Dodała też, że była zaskoczona publiczną reakcją, gdy Alexandra i Keanu pojawili się razem na gali Lacma Art + Film. „W ciągu ostatnich pięciu miesięcy wszyscy dosłownie oszaleli. [...] A oni tak naprawdę spotykają się od kilku lat, po prostu nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi”, wyjaśniła.

„Ostatnio Keanu był na jej wystawie, ale nie chciał być w centrum uwagi. Jest bardzo powściągliwym i skromnym facetem. To nie jest jakiś olśniewający hollywoodzki romans. Reeves to świetny mężczyzna i ma szczęście, że ją spotkał”, powiedziała.

Jeśli chodzi o domniemany ślub pary, aktorka odpowiedziała wymijająco. „Nie wiem, czy to nie jest dla nich za dużo. Są artystami, kreatywnymi osobami. Pozwólmy im robić to, co chcą i niech żyją tak, jak chcą”. O zaręczynach pary miał opowiedzieć ich bliski przyjaciel. Rzekomo Reeves oświadczył się w listopadzie, a Alexandra odpowiedziała „tak”. Para nie skomentowała tych plotek.

Keanu i Alexandra poznali się w 2009 roku. W 2011 pracowali razem nad książką Ode to Happiness (Oda do radości), a w 2016 roku nad projektem Shadows. Alexandra Grant studiowała w San Francisco, uzyskując tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie malarstwa. Jej prace były wystawiane w najsłynniejszych muzeach na świecie. W 2008 roku zaczęła pracować nad projektem grantLOVE, którego celem jest wspieranie organizacji non-profit związanych ze sztuką. W 2017 roku wspólnie z Reevesem założyła wydawnictwo X Artists’ Books. 

Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.