Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images
O NICH SIĘ MÓWI

Alexandra Grant i Keanu Reeves znają się od... dawna?! „Spotykają się od kilku lat!”

Przyjaciółka artystki ujawniła szczegóły ich relacji!

Ksenia Krasko 7 lutego 2020 16:45
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

O relacji Keanu Reevesa i Alexandry Grant mówi się od listopada ubiegłego roku – wtedy po raz pierwszy pokazali się publicznie jako para. I chociaż w mediach zgodnie twierdzono, że ten romans nie trwa długo, okazało się, że zakochani spotykają się od dawna! Aktorka i przyjaciółka Grant, Jennifer Tilly, zdradziła szczegóły w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six.

Keanu Reeves i Alexandra Grant związek

„Pamiętam, że kilka lat temu [Grant] powiedziała: Keanu Reeves jest moim chłopakiem”, wyznała Tilly. Dodała też, że była zaskoczona publiczną reakcją, gdy Alexandra i Keanu pojawili się razem na gali Lacma Art + Film. „W ciągu ostatnich pięciu miesięcy wszyscy dosłownie oszaleli. [...] A oni tak naprawdę spotykają się od kilku lat, po prostu nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi”, wyjaśniła.

„Ostatnio Keanu był na jej wystawie, ale nie chciał być w centrum uwagi. Jest bardzo powściągliwym i skromnym facetem. To nie jest jakiś olśniewający hollywoodzki romans. Reeves to świetny mężczyzna i ma szczęście, że ją spotkał”, powiedziała.

Jeśli chodzi o domniemany ślub pary, aktorka odpowiedziała wymijająco. „Nie wiem, czy to nie jest dla nich za dużo. Są artystami, kreatywnymi osobami. Pozwólmy im robić to, co chcą i niech żyją tak, jak chcą”. O zaręczynach pary miał opowiedzieć ich bliski przyjaciel. Rzekomo Reeves oświadczył się w listopadzie, a Alexandra odpowiedziała „tak”. Para nie skomentowała tych plotek.

Keanu i Alexandra poznali się w 2009 roku. W 2011 pracowali razem nad książką Ode to Happiness (Oda do radości), a w 2016 roku nad projektem Shadows. Alexandra Grant studiowała w San Francisco, uzyskując tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie malarstwa. Jej prace były wystawiane w najsłynniejszych muzeach na świecie. W 2008 roku zaczęła pracować nad projektem grantLOVE, którego celem jest wspieranie organizacji non-profit związanych ze sztuką. W 2017 roku wspólnie z Reevesem założyła wydawnictwo X Artists’ Books. 

Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.