Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, VIVA! 2009, main topic
Fot. Robert Wolański
VIVA! Tylko u nas

„Nie mogła zaakceptować moich relacji z dziećmi’’. Kazimierz Marcinkiewicz odpowiada byłej żonie

Damian Duda 30 stycznia 2017 12:14
Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, VIVA! 2009, main topic
Fot. Robert Wolański

Okazało się jednak, że tę sytuację skomercjalizowała współpracując z najgorszym szmatławcem, zwanym tabloidem’’ – w tych słowach były premier, Kazimierz Marcinkiewicz, oskarżył swoją eksmałżonkę. Wszystko za sprawą książki autorstwa Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz zatytułowanej „Zmiana’’. Mimo że publikacja ukazała się jedynie w sieci, jej zasięg był ogromny. Media od razu podchwyciły temat. Na wielu portalach internetowych pojawiły się najmocniejsze cytaty z pierwszej książki byłej żony Marcinkiewicza.

 

Przeczytaj też: Każde zdanie z książki Isabel Marcinkiewicz może być cytatem. My wybraliśmy 10 najlepszych

 

Małżeństwo Kazimierza Marcinkiewicza i jego żony, Izabeli, oficjalnie zakończyło się kilkanaście miesięcy temu. Były premier dla młodszej o ponad dwie dekady ukochanej porzucił żonę i czwórkę dzieci.

 

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz mimo problemów wierzyła, że ich związek uda się uratować. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna… – Mój mąż Kazimierz Marcinkiewicz, 22 lata starszy ode mnie mężczyzna, nie chciał znaleźć płaszczyzny do porozumienia. Nawet jak się wyprowadził ze wspólnie kupionego i urządzonego mieszkania, wierzyłam, że mimo kłopotów znów będziemy żyć razem długo i szczęśliwie. Wiem, że nie jestem jedyną kobietą, która związała się z dużo starszym mężczyzną z czystej miłości, która wzięła górę nad rozumem - będę to podkreślać. Takich związków - z miłości - jest coraz więcej. Niektóre z nich potrafią przetrwać, a niektóre - tak jak nasz - nienapisała na łamach książki.

 

Na Faceboooku były premier stanął „w obronie własnej’’. Tym samym przeprosił wszystkich za „bezsensowną i kłamliwą obecność jego życia osobistego w przestrzeni publicznej’’.

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?