Katie Holmes, Tom Cruise
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Katie Holmes o rozwodzie z Tomem Cruisem: „To był intensywny czas”

Aktorka po raz pierwszy skomentowała głośne rozstanie

Ksenia Krasko 17 marca 2020 17:45
Katie Holmes, Tom Cruise
Fot. Getty Images

Katie Holmes nigdy nie ujawniała zbyt wielu szczegółów swojego życia prywatnego, dlatego jej najnowszy wywiad w kwietniowym wydaniu magazynu In Style wzbudza spore emocje. Aktorka powraca na duże ekrany wraz z melodramatem The Secret: Dare to Dream, a przy okazji rozmowy o najnowszym filmie, opowiedziała też o trudnym rozstaniu z Tomem Cruisem, dorastającej córce Suri i miłości do Nowego Jorku.

Katie Holmes i Tom Cruise rozwód

Katie Holmes i Tom Cruise zaczęli spotykać się na początku 2005 roku. Krótko po pierwszej randce się zaręczyli, a w październiku para ogłosiła, że aktorka spodziewa się dziecka. Ich córka Suri urodziła się w kwietniu 2006 roku. Pół roku później zakochani wzięli ślub we Włoszech, jednak związek nie przetrwał. W 2012 roku ogłosili rozstanie.

Aktorka wyznała, że rozwód ze znanym aktorem był dla niej stresującym doświadczeniem. „To był intensywny czas. Uwaga mediów była skoncentrowana na mnie, a przecież miałam małe dziecko. Zdarzały mi się publiczne wpadki. [...] Oczywiście, jako osoba publiczna doświadczałam tego w różnych okresach mojego życia. Ale czasami, kiedy uwagi jest zbyt dużo, nawet nie chcesz wychodzić z domu”, przyznała w wywiadzie.

Katie Holmes i Tom Cruise

Tom Cruise i Katie Holmes
Fot. Getty Images

Katie Holmes wywiad o córce Suri

Katie Holmes opowiedziała również o swojej relacji z córką Suri. „Moim głównym celem zawsze było rozwijanie w niej odrębnej osobowości, aby mogła być w 100% sobą, silna i pewna siebie. Ona wie o tym. I jest naprawdę bardzo silna – i zawsze była”.

Aktorka nie ukrywa, że przeprowadzka do Nowego Jorku była trafną decyzją. Przekonała się o tym właśnie podczas rozwodu. „W tamtym czasie otrzymałam pomoc od wielu nieznajomych osób, które teraz są moimi przyjaciółmi. Dlatego uwielbiam Nowy Jork”.

„Mówią, że tak naprawdę nie znasz siebie, dopóki nie skończysz 40 lat. Mam 41 lat. Teraz rozumiem wiele rzeczy. Wiele sama doświadczyłam. Wiem, o czym mówię, i wiem, że moja opinia i moje poglądy są cenne”, wyznała Katie Holmes. „Wolę słuchać siebie, niż skupiać się na opiniach innych. To dla mnie duży krok. Zajęło mi to dużo czasu”. 

Katie Holmes i Suri

Katie Holmes, Suri Cruise
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.